Bang & Olufseni blogi

A1, P2 või P6? Milline kaasaskantav Beoplay kõlar sulle sobib?

Bang & Olufsenil on tootevalikus kolm väikest ja mugavat kaasaskantavat kõlarit – Beoplay A1, Beoplay P2 ja Beoplay P6. Lisaks erinevale kujule on neil ka muid erinevusi. Teeme selgeks, milline võiks just sinu vajadustele kõige paremini vastata.

Kõige kergem kaasa võtta: Beoplay P2

Kui valiku juures on kõige olulisem mobiilsus ja kaasaskantavus, tasub kindlasti eelistada Bang & Olufseni mudelit Beoplay P2. See on mugava lapiku kujuga, mahub isegi taskusse ja kaalub vaid 275 grammi. Seadme paksus on 2,8 cm ja mugav randmepael sobib nii kuhugi riputamiseks kui ka turvaliselt käes hoidmiseks.

Kõige kauem mängiv: Beoplay A1

Kaasaskantava kõlari üks olulisemaid omadusi on aku kestvus. Kui kaua sul oleks vaja muusikat kuulata ilma, et peaks uuesti laadima hakkama? Kui ööpäevast piisab, siis Beoplay A1 on parim valik. Teised kaks kõlarit töötavad laadimata vastavalt 10 tundi (P2) ja 16 tundi (P6).

Kõige võimsam heli – Beoplay P6

Kui tahad võimsat bassi ja kõige valjemat heli, siis tuleb kindlasti valida Beoplay P6. Sel kõlaril on küll kaalu kõige rohkem (1 kg), kuid sellele vääriliselt eraldi sisseehitatud 36 W bassikõlar, mis sobib ka suurema seltskonna ja melu jaoks.

Kui tahad 3,5 mm pistikut, siis Beoplay A1

Juhul kui tahad lisaks Bluetoothile, mida toetavad kõik kolm kõlarit, ka mõnest kaabliga ühendatavast seadmest muusikat kõlarisse lasta, tuleb valida Beoplay A1, sest vaid sellel on traditsiooniline 3,5 mm helisisend.

Kõik kolm kõlarit on varustatud mikrofoniga, seega saad neid üle Bluetoothi telefoniga ühendades kasutada ka käed-vabad seadmena telefonikõnedele vastamisel.

Bang & Olufseni kõlareid, kõrvaklappe ja teisi tooteid saab järgi proovida Bang & Olufseni salongis Endla tänav 16 ning osta kas salongist või e-poest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.