Bang & Olufsen andis A5 kõlarile uue efektse välimuse

Taani tehnikatootja on välja toonud oma klassikalise mudeli uues kuues. Üleni alumiiniumist A5 juhtmevaba kõlar teeb kummarduse brändi käsitöömeisterlikkusele ning materjalikasutusele, mis aastate jooksul täiuslikkuseni lihvitud.

Bang & Olufsenil on pikk ajalugu alumiiniumi kasutuses – seda materjali on aegade jooksul ikka au sees hoitud. Alumiiniumi peetakse ajatuks materjaliks, mis vananeb väärikalt ja millest saab luua kauakestvaid tooteid.

Kuju poolest on A5 kõlar jäänud samaks, värskust ja ainulaadsust toob selle välimusse kate – see on hoolikalt ja ülitäpselt välja lõigatud ühest alumiiniumplaadist, kuid tekstuur selle peal jätab mulje, justkui oleks kate kokku pandud 3500-st eraldi täpist.

Tulemuseks on efektne ja õhulise välimusega kõlar, mille helikvaliteet on sama heal tasemel kui Bang & Olufseni tehnikal alati. Ka ülejäänud korpus on alumiiniumist, et hoida terviklikku muljet.

A5 kõlari suureks trumbiks on modulaarne disain – korpuse osi saab vajadusel asendada. See teeb kõlari keskkonnasõbralikumaks ning kauakestvamaks.

Kõlari seest leiab neli elementi, mis edastavad ühtemoodi hästi nii madalaid kui ka kõrgeid helisid, sealjuures ümberringi igas suunas, 360 kraadi. Ühendamiseks saab kasutada Bluetoothi ning wifit, soovi korral ka platvormipõhiseid tehnoloogiaid, nagu näiteks AirPlay 2 ja Chromecast. Samuti saab A5 kõlarit juhtida läbi Bang & Olufseni rakenduse, mis võimaldab ka teisi sama brändi kõlareid omavahel ühendada ning ruumilisemat heli nautida.

Ühe laadimisega töötab kõlar kuni 12 tundi ning boonusena saab selle peal ka oma nutiseadmeid laadida. Seda, et laadima pandud nutitelefon või muu seade kõlarilt maha libiseks, pole tarvis karta – selleks spetsiaalselt kujundatud kõrgemad servad ongi.

A5 sobib nii koduseks kasutuseks kui ka välitingimustesse. Kaasas kandmiseks on sellel mugav sang ning ilmaolude vastu kindlustab IP65 tolmu- ja veekindlus.

Uus alumiiniumist viimistlust täiendab juba olemasolevat Bang & Olufsen A5 mudelivalikut, kust leiab tumeda ja heleda tammega kaetud kõlarikatetega variandid. Miterassa e-poes saab kõigi kõlaritega lähemalt tutvuda ning soovi korral ka meelepärase viimistlusega mudel endale soetada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.