Bang & Olufsen Beolit 20: kuula muusikat ja lae telefoni samal ajal

Turult leiab kõlareid igale maitsele ja igas suuruses. Väga vähe on aga neid, mis pakuvad ka käepärast laadimisvõimalust, kvaliteetsest helist rääkimata. Täpselt selline kõlar on Beolit 20.

Bang & Olufsen on selle kaasaskantava kõlari valmistamisel kasutanud, nagu neile omane, kvaliteetseid materjale. Ja need kõik on kokku pakitud kaunisse silindrikujulisse, modernses skandinaavia stiilis minimalistlikku vormi. Et kõlarit oleks hea kaasas kanda, on sel küljes mugav nahast sang.

Peale vaadates polegi esmapilgul aru saada, et sel kõlaril on ka nutikas laadimislahendus. Kõlari ülemise osa sisse on diskreetselt peidetud juhtmevaba laadija, mis kasutab nutitelefonide ja teiste seadmete laadimiseks kõlari sisseehitatud akut.

Kõlari pealmist osa ümbritseb kõrgendusega serv, et telefon maha ei libiseks. Sealt leiab ka taustavalgustusega puutetundlikud juhtnupud.

Muusika mahamängimiseks kasutab kõlar kuut eri mõõdus elementi ja kahte võimendit, mis koos loovad kuulsa Bang & Olufsenile omase helipildi, milles on olemas nii sügav bass kui ka selged kõrged helid. 360-kraadine paigutus tähendab, et ükskõik mis pidi kõlarit kasutada, kõlab muusika ikka ühtemoodi hästi.

Heli seadistamiseks saab kasutada Bang & Olufseni nutirakendust. Ruumilise helielamuse võimendamiseks on võimalik Beolit 20 kõlar ühendada teise samasugusega või kombineerida heli Beolit 17 mudeliga.

Kõlari seest leiab võimeka, 3200 mAh mahutavusega aku. See annab kuni 37 tundi kuulamisaega vaikselt töötades ning 8 tundi tööaega tavapärasel helitasemel.

Lisaks klassikalisele tumedale ja heledale värvikombinatsioonile on Beolit 20 saadaval ka efektse rohelisena ja kuldsena, mis disainitud Hiina uusaasta pidustuseks.

Beolit 20 kõlar on saadaval kõigis värvitoonides Miterassa e-poes. Kindlasti tasub hindadel regulaarselt silma peal hoida, sest kampaaniate raames on võimalik seda kõlarit soetada tavahinnast oluliselt soodsamalt. Ka hetkel saab musta ja halli kõlari osta soodushinnaga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.