Bang & Olufsen Beosound Balance paneb iga ruumi särama

Beosound Balance ei paista silma mitte ainult kvaliteetse heli, vaid ka hoolikalt valitud materjalide ning detailideni läbimõeldud minimalistliku kujunduse poolest. Kuhu iganes kõlar paigutada, iga ruumi lööb see särama.

Bang & Olufsen on tuntud oma unikaalsete kujunduste poolest ning selles osas pole ka Beousound Balance erand. Maitsekas kujundus on loodud sobituma igasse keskkonda ning mitmekesine materjalide valik aitab kõlari sobitada koduse interjööriga.

Kasutatud on naturaalset puitu ja alumiiniumit, mille toone saab omavahel kombineerida. Ka kõlarikatte värvust saab teiste materjalidega sobitada.

Helipildi muudab unikaalseks kõlari silindriline kujundus, mis laseb muusikal kõlada 360-kraadi ulatuses. Spetsiaalse beamforming-tehnoloogia toel saab seda aga soovi korral ka ainult ühes suunas esitada.

Pole oluline, kuhu sa kõlari paigutad – tänu aktiivsele ruumikompensatsioonile oskab kõlar esitada heli alati parimal viisil. Ka ruumi suuruse pärast ei pea muretsema, sest Beosound Balance on võimeline kvaliteetse heliga täitma nii 10 ruutmeetri suuruse toa kui ka 80 ruutmeetri suuruse ruumi.

Beosound Balance saab hästi läbi ka teiste kõlaritega ning see tähendab, et soovi korral on võimalik panna kaks kõlarit sünkroonis mängima ning nautida ruumilist heli. Käskluste edastamiseks on kõlaril puutetundlikud taustavalgustusega nupud, kuid vajadusel saab heli tugevust muuta ja lugusid vahetada ka Google’i häälassistendi abil.

Ühendamine väliste seadmetega käib samuti kergelt, sest kõlaril on ka Chromecasti ja AirPlay tugi. Muusika seadistamiseks ja oma maitse järgi sättimiseks saab kasutada Bang & Olufseni rakendust, mis saadaval nii Androidele kui ka iOS-i platvormil.

Kõlari valikuga saad lähemalt tutvuda näiteks Miterassa e-poes, kus neid on saadaval mitmes erinevas värvikombinatsioonis. Uuri järele ja vali välja oma lemmik!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.