Bang & Olufsen Beosound Level: kodukõlar, mis sobib igale poole

Kodus muusika kuulamiseks ei pea ilmtingimata igasse tuppa eraldi kõlarit muretsema. Selleks, et igal pool kvaliteetset heli nautida, tuleb appi Beosound Level multiroom-kõlar, mida saab vähese vaevaga ühest kohast teise liigutada ning mis samal ajal ei tee helikvaliteedi osas allahindlust.

Minimalistlik, nii naturaalse alumiiniumkattega kui ka kuldses toonis kõlar sobitub kenasti erinevate interjööridega. Kõlari kasutamise muudab mugavaks fakt, et seda on võimalik panna tasapinnale nii lapiti kui ka püstiselt ja spetsiaalse kinnituse abil ka seinale.

Tänu viiele kõlarile ja neljale võimendile esitab Beosound Level detailset ning nauditavat heli. Veelgi enam – tänu tarkadele tehnoloogiatele seadistab see heli vastavalt ümbritsevale keskkonnale ning sellest lähtuvalt sätib paika ka bassihelid.

Kompaktse kujundusega kõlari kasutamise muudab veelgi mugavamaks sissehitatud aku ja pritsmekindlus tähendab seda, et võid kõlari ka kööki või kasvõi vannituppa kaasa võtta. Aku peab vastu 16 tundi ehk vabalt terve päeva ja natuke kauemgi.

Beosound Level kõlar vastab Cradle to Cradle pronkstaseme standardile, mis tähendab, et selle valmistamisel on mõeldud pikaajalisusele. Kõlar on kokku pandud moodulitest, mida saab vajadusel tulevikus välja vahetada või uuendada. Näiteks kui aku ära väsib, saad selle lihtsalt uue vastu vahetada, mitte ei pea uut kõlarit ostma minema.

Bang & Olufseni kõlareid leiad suures valikus Miterassa e-poes, kus on saadaval ka Beosound Level. Valida saad alumiiniumist korpuse ja tumeda kõlarikattega variandi või kuldses toonis ja puidust kattega kõlari vahel. Eraldi saab soetada heleda tamme toonis kõlarikatte.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.