Bang & Olufsen Emerge: kõlar, mis sobib ideaalselt raamaturiiulisse

Kõlar Emerge paistab silma ainulaadse disaini poolest – selle loomisel on inspiratsiooni saadud raamatu välimusest. Loomulikult on selle juures Bang & Olufsenile omaselt kasutatud ka kvaliteetseid materjale nagu naturaalne puit ja alumiinium.

Õhuke Emerge ei võta palju ruumi, kuid kõlari kõik komponendid on korpuse sisse paigutatud nii, et sellest väljuv heli oleks tipptasemel. Kõigest 6,7 cm paksusena saab Emerge muretult paigutada nii lauale kui ka riiulisse.

Emerge kõlar on saadaval kahes erinevas värvilahenduses. Kuldne alumiinium, hele tammepuit ning spetsiaalne tekstiil nimega Kvadrat sobituvad ideaalselt heledasse interjööri. Kui aga soovid pilku tõmmata tumeda lahendusega, siis saad sama kõlari valida antratsiithalli ja musta viimistlusega.

Nutika lahendusega korpuse seest leiab mitu kõlarielementi, mis loovad kõrgetest ja madalatest helidest tasakaalus helipildi. Active Room Compensation tehnoloogia korrigeerib helipilti vastavalt kõlari ümbrusele ja asetusele ruumis.

Selle pildi alt-atribuut on tühi. Failinimi on 62f3ef20de81fdebd416e73bcade560e.jpg

Kõlar edastab kuni 180-kraadist ruumilist heli, seega saad muusikat kvaliteetselt nautida kus iganes sa toas parasjagu viibid. Veelgi parema kuulamiskogemuse saad, kui ühendad Emerge teise samasuguse kõlariga. Kõlari juhtimine käib mugavalt selle ülemiselt osalt puutetundlike ja valgustatud nuppudega.

Sarnaselt paljudele teistele Bang & Olufsen toodetele vastab Emerge kõlar “Cradle to Cradle” ülemaailmsele standardile. See tähendab, et kõlar on valmistatud ohutult ning vastutustundlikult ja tulevikku silmas pidades. Tehnoloogia arenedes on võimalik vastavalt soovile ja vajadusele välja vahetada sisemisi komponente ning kujundusdetaile. Kõik see kokku aitab luua keskkonnasõbralikke tooteid, mis pikalt vastu peavad ning ringluses püsivad.

Kuldne Emerge kõlar on jõulukampaania raames saadaval väga hea hinnaga ning äsja turule jõudnud mustas värvitoonis mudel on samuti Miterassa e-poodi jõudnud. Soovi korral saab kõlarite kohta lähemalt uurida Bang & Olufseni kodulehelt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.