Bang & Olufseni blogi

Bang & Olufsen siseneb mängude maailma – välja tulevad esimesed mänguri kõrvaklapid

Taani tippdisainiga elektroonika tootja Bang & Olufsen tuleb peagi välja uue tootega, mis mõeldud selle brändi jaoks uue sihtgrupiga – mängurikõrvaklapid on suunatud mängijatele – nii konsooli kui arvutiga mängijatele.

Uued klapid Beoplay Portal on üle pea ja kõrvu katvad suured kõrvaklapid, millel Bang & Olufseni äratuntav stiilne disain ning luksuslik materjalikasutus. Kõrvaklappidel on aktiivne mürasummutus, nn suunatud tundlikkusega mikrofon ja pikk aku tööaeg.

Klapid on mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks nii mängides kui kodus kontoritööd tehes. Pehme mäluga polster ja kõrvasõbralik nahkkate lubavad neid terve pika päeva kasutada.

Boplay Portal kasutab mikrofonide süsteemi, mis kõrvaldab taustamüra ja võimendab sinu enda häält võimalikult teravalt. See on oluline nii virtuaalkoosolekute tegemiseks kui kõnedele vastamiseks, aga samas kulub ära ka teiste mängijatega suhtlemisel mõne pikema mänguseansi ajal.

Ruumilist Dolby Atmos for Headphones heli toetab Beoplay Portal vastava toega Windowsi arvutites või mängukonsoolides.

Ühendus toimib nii üle Bluetooth 5.1 kui 2,4 Ghz juhtmevaba ühenduse (seda toetavate mängukonsoolidega), helikoodekitest toetatakse SBC-d, AAC-d ja aptX-i.

Lisaks juhtmevabale ühendusele saab vajadusel ka kaabliga kõrvaklappe kasutada, 3,5 mm juhe on komplektiga kaasas.

Bang & Olufseni äpp aitab klappe kasutada kõige mugavamalt kasutaja enda valitud režiimis: kas mängides RPG-d, FPS-i või muid mänge, eraldi režiim on ka filmivaatamiseks ja muusika kuulamiseks. vastavalt neile saab valida ka viipega juhtimise käsklusi kõrvaklappide puutepinnal. Ekvalaiser helitämbri oma maitse järgi kujundamiseks on mobiilirakenduses samuti olemas. Puutega saab muusikat pausile panna ja taaskäivitada, kuid eelmisi ja järgmisi lugusid ainult klappidelt valida ei saa.

Bluetoothi ja mürasummutusega töötavad klapid ühe laadimisega 24 tundi, traadita 2,4 GHz ühendusega 12 tundi. Laadimine kestab kaks tundi.

Beoplay Portali soovituslik hind on 400 eurot ja need peaksid Euroopas müügile jõudma lähiajal.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.