Bang & Olufseni blogi

Bang & Olufsen soovitab, milliseid klappe ja kõlareid kuumal ajal väljas kasutada

Tubaseid tegevusi on selle aasta jooksul küllalt olnud, nüüd aga jõuavad kätte just sellised ilmad, millal võib varahommikust hilise ööni õues olla. Lähipäevadel ei pruugi temperatuur alla +20 kraadi langeda isegi öösel. Selleks, et palavaga õiged klapid ja kõlarid leida, annab Bang & Olufsen mõned soovitused.

Muusika on inimestele väga oluline motivatsiooni hoidmisel, sest kui me treenime või tööd teeme, siis vajame samal ajal positiivseid emotsioone. Seega olenemata sellest, kas keskenduda seltskonnaga koos olemisele või üksinda treenimisele, tahame me tunda end kõige paremini ning selle juures aitab hea muusika koos korralike vastupidavate kõrvaklappide või kõlaritega.

Beoplay E8 Sport spordiklapid – taluvad niiskust, vett, higi ja palavust

Täielikult juhtmevabad laadimiskapsliga stereokõrvaklapid töötavad iga ilmaga igas olukorras. Need on mõeldud tõsisteks treeninguteks: jooksmiseks, jõusaaliharjutusteks, joogaks, ekstreemspordiks jne.

Bluetoothiga BeoPlay E8 Sport aku kestab kuularitel kuni seitse tundi, laadimiskarp annab juurde 23 tundi. Karp on mugavalt laaditav ka juhtmevabalt (toetab üldlevinud Qi standardit) ning muidugi ka USB kaabliga. Viimasel juhul saab 20 minuti kiirlaadimisega juba 90 minutit kasutusaega.

Kõrvaklappe on võimalik puutetundlikult juhtida, Beoplay mobiilirakendusega saab aga juba põhjalikumalt seadistada.

Klappide korpus on vee- ja higikindel, vastates IP57 standardile.

Selleks, et trenni tehes kuularid kindlalt kõrvas püsiksid, on võimalus valida kaasasoleva nelja erineva suurusega otsikupaari vahel, leides endale kõige sobivama suuruse. Lisaks saad ostes valida helesinise ja musta mudeli vahel.

Beosound A1 2nd Gen – hea kõlar basseini äärele

Kaasaskantav, kompaktne, kuid samas üllatavalt võimsa heliga Bluetooth-kõlar Beosound A1 2nd Gen on mugav kaasa võtta, kuna mahub hästi kotti ja metallist korpus kaitseb seadet karmima kohtlemise eest välitingimustes. Kaasas on aas kinnitamiseks karabiini või konksu külge.

See kõlar on ideaalne väiksema või ka keskmise seltskonnaga jaanilõkke ääres terve pika õhtu veetmiseks, sest aku kestab koguni 18 tundi. Seega jätkub vajadusel isegi järgmiseks hommiku või lõunani.

Võimas veekindel Bluetooth-kõlar pakub True360 tehnoloogiaga ruumilist heli igas suunas, Beoplay rakendusega saab aga muuta oma heliseadeid põhjalikumalt ning muusikat nutiseadmest juhtida. Kõlaril on muidugi ka endal olemas puutenupud pausiks, lugude vahetuseks või helivaljuse reguleerimiseks.

Kui on soov kuulata stereoheli, võib juhtmevabalt paaritada kaks A1 2nd Gen kõlarit, nii et üks mängib vasakut, teine paremat kanalit.

Kui mängid muusikat telefonist, siis võta näiteks grilli ääres või lõkke juures käed-vabalt ka kõnesid vastu, sest seadmel on sisseehitatud mikrofon. Samuti reageerib A1 2nd Gen häälkäsklustele ja toetab Alexa virtuaalassistenti.

Siit leiad A1 2nd Gen mudelite laia värvivaliku.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.