Bang & Olufseni blogi

Bang & Olufsen soovitab väärikaid kingitusi sõbrapäevaks

Pühapäeval tähistatakse sõbrapäeva ning sel puhul on kombeks oma parimale sõbrale väärikaid kingitusi teha. Bang & Olufsen on sel puhul välja valinud kollektsiooni, mis sobib just selleks puhuks ja millega pole võimalik valikus eksida.

Siin on selleaastane sõbrapäeva valik.

Beoplay H9 aktiivse mürasummutusega kõrvaklapid

Beoplay H9 3. põlvkonna mürasummutavaid juhtmevabasid klappe saab valida paljude eksootiliste värvitoonidega. Selle hooaja moevärvid on beež ja kuldne. Nimelt valib Bang & Olufsen igal aastal moekad hooaja värvid ning praeguses sügistalvises kollektsioonis on soovitatud just kuldseid toone.

Luksusliku välimuse annab kingile peen hästitöödeldud ehtne nahkkate ning lihvitud ja toonitud alumiinium. Kõik on stiilne, iga on detail paigas.

Beoplay H9 klappidel kestab aku väga kaua – 25 tundi. Juhtida saab muusikat puutetundlikult või äpist, aktiivne mürasummutus aga eemaldab kõik segavad taustahelid.

Beoplay E8 ja Beoplay E8 Sport

Beoplay E8 3. põlvkonna kõrvasisesed juhtmevabad klapid, mida saab laadida laadimiskapslist, on rekordihõngulise aku tööajaga – kokku 35 tundi.

Võrreldes eelmise põlvkonna Beoplay E8 2.0-ga on uued klapid kergemad — kumbki ühe grammi võrra. Mürasummutust uuele põlvkonnale endiselt ei lisandunud. Laadimiskapslis on suurem aku ja see on 10 grammi raskem. Kuularid töötavad ühe laadimisega 7 tundi, laadimiskarp annab pikendust veel kuni 28 tundi, kokku annab see tööajaks 35 tundi. Laadimiseks saab kasutada ka Qi standardile vastavaid juhtmevabasid laadijaid.

Veidi kandilisem ja maskuliinsem korpus on mudelil Beoplay E8 Sport, mille klapid taluvad paremini niiskust ja pritsmeid ning sobivad seega paremini sportimiseks. Vee- ja higikindlad klapid vastavad IP57 standardile ning akukestvus koos laadimiskapsliga on kokku 30 tundi.

Beoplay A9 MK4

Beoplay A9 MK4 kõlaritel on Active Room Compensation ehk helitämbri seadmine vastavalt toa akustilistele omadustele. Kõlar “kuulab” sisemise mikrofoni abiga, kuidas ümbritsev ruum heli peegeldab ja teeb vastavalt tulemustele korrektiivid esitatava muusika tämbrisse. Kasutaja saab ise defineerida erinevaid filtreid, mis ruumi akustikat arvestaks ja neid siis vastavalt vajadusele ümber lülitada. Nii kompenseerib see tehnoloogia kas liiga kajava või vastupidi – liiga tuhmi peegeldusega ruumi omadusi ning lubab kuulata parima kvaliteediga muusikat igas olukorras.

Uuel neljanda põlvkonna kõlaril on kvaliteetsem striiming, parem WiFi, Chromecasti tugi, Apple AirPlay 2 multiroom tugi ning muidugi kasutatakse kvaliteetseid viimistlusmaterjale. Kõlarikatet saab valida suurest tehasevalikust või lasta teha oma soovide järgi.

Beosound 1

Ehkki välimuselt sobib kõlar elutoa kõige silmapaistvamasse kohta püsivaks eksponeerimiseks, saab seda ka lihtsalt ümber tõsta, sest Beosound 1 on varustatud akuga.

Olemas on Multiroom´i tugi, heli levib ühtlaselt igas suunas ning aku kestab 16 tundi. Vajadusel võid kõlari tõsta terrassile või õue puhkenurka.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.