Bang & Olufseni blogi

Bang & Olufsen tegi spetsiaalsed tippklassi kõrvaklapid spordiks ja liikumiseks

Bang & Olufsen tõi kevadiste jooksutrennide ja aktiivse suve alguseks välja kaks oma tippklassi kõrvaklappide spetsiaalset mudelit aktiivsele liikujale, mis on niiskuskindlad ja varustatud rikkaliku valiku otsikutega kindlalt kõrva sobitamiseks.

Kõrvaklapid on disainitud liikumiseks – kas tantsid, teed jooksutrenni, aerutad, sõidad rattaga või mida iganes teed, mis nõuab füüsilist aktiivsust. Kui tavaliselt kipuvad tippkvaliteediga kuularid olema sellisteks tegevusteks liiga õrnad, siis Bang & Olufseni uued Beoplay E6 Motion ja Beoplay E8 Motion on just sportimiseks ja liikumiseks loodud.

Uuel Beoplay E6 Motionil on neli erineva suurusega kõrvaotsikut ja tugev alumiiniumkorpus, mis kaetud tervisesõbraliku plast- ja kummikattega. See on nii niiskus- kui mustuskindel ja peab vastu ka õues trenni tehes.

Aku peab vastu kuni viis tundi, mille jooksul jõuab ära teha enamuse pikemaid kestvustrenne. Samal ajal võid aga ühenduses olla oma mobiiliga, sest kahte kuularit ühendava juhtme küljes on alumiiniumkorpusega pult, millest saad ka kõnedele vastata ja muusikat juhtida. Samuti võid häälkäsklustega virtuaalset assistenti juhtida.

Laadimise ajal saab kõrvaklappe edasi kasutada.

Beoplay E8 Motion on aga täiesti juhtmevabad eraldiseisvate kuularitega kõrvaklapid aktiivsele liikujale, kes tahab minimaalset kaalu ja kõikidest segavatest kaablitest vabanemist. Nendega tuleb kaasa ka laadimiskapsel, mis annab lisaks veel kolm täislaadimist kõrvaklappidele, nii et kokku võib seinakontaktist eemal olla kuni 16 tundi. E8 Motion toetab ka Qi juhtmevaba laadimist ning USB Type C kaabliga laadimist.

Seegi uus kõrvaklapikomplekt on varustatud mikrofoniga, et kõnedele vastata.

Motion seeria kõrvaklapid on peagi müügil ka Bang & Olufseni salongides. Teisi Bang & Olufseni kõrvaklappe, kõlareid ja muid tooteid saab proovida Endla 16 Salongis, kus on saadaval ka asjatundjad, kellelt nõu küsida või e-poest.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.