Bang & Olufseni blogi

Bang & Olufsen tõi koostöös Berlutiga välja eriväljalaske oma kõlaritest ja kõrvaklappidest

Bang & Olufsen pakub mõnikord oma tuntud toodetest eriväljaandeid, mis lisavad eksklusiivsust koostöös mõne maailmakuulsa moe- või disainibrändiga. Rohkem kui sajandi vanuse ettevõttega Berluti koostöös väljastatud seeriasse kuuluvad juhtmevabad kõrvapealsed klapid Beoplay H95, kaasaskantav kõlar Beosound A1 2nd gen, lauakõlar Beosound Balance, suur põrandakõlar Beolab 90 ja nutiteler Beovision Harmony. Lisaks valmistas Berluti ka oma eksklusiivse disainiga koti Beosound A1 kõlari või Beoplay H95 kõrvaklappide hoidmiseks.

Berluti ning Bang & Olufseni koostöös sündis piiratud koguses erikollektsioon, kus on rakendatud ohtralt käsitööd ja kunsti.

Bang & Olufseni kõige ikoonilisemad tooted saavad Berluti logo ja Venezia nahkkatte, mis on käsitsi töödeldud.

Kui muud allpool olevad eriseeria tooted on võimalik kätte saada piiratud koguses, siis Beovision Harmony teleri ja Beolab 90 kõlari eriväljalase on saadaval vaid tellinutele ja tehakse igaühe jaoks eraldi spetsialisti vahendusel.

Beoplay H95 Berluti Edition (vaata H95 klappide kohta lähemalt siit) erineb seeria teistest klappidest selle poolest, et peaosas on kasutatud Manifattura Berluti poolt valmistatud ja Berluti kaubamärgiga varustatud spetsiaaltöötlusega Venezia nahka. Alumiiniumist kuulari vasakule pinnale on samuti graveeritud Berluti logo ja paremalt leiab Bang & Olufseni märgi. Klapid on head reisimiseks, pakkudes nii kõrgekvaliteedilist heli kui ka korralikku taustamüra summutust.

Beosound A1 2nd gen Berluti Edition (vaata Beosound A1 2nd gen standardseeria klappide kohta lähemalt siit) on nn halli udu värvi (Grey Mist) ja kõlari võre on kaetud suure Berluti logoga. Lisaks on ka randmepael Berluti nahast.

Muid suuremaid erinevusi standardseeriast sel mudelil pole – olemas on samamoodi nii kõnedele vastamise kui häälassistendile häälkäskluste andmise võimalus kui ka veekindel metallkorpus.

Beosound Balance Berluti Edition (vaata Beosound Balance´i standardseeria multiroom kõlari kohta lähemalt siit) on käsitsi töödeldud Berluti Venezia nahaga kaetud puidust alusega, millesse on pressitud Berluti ja Bang & Olufseni kirjad. Kõlari kangal aga on tumepunase tooniga pruunika varjundiga sissekootud muster, et see sobiks hästi nahaga kaetud alumise osaga. Nahal on muide näha ka käsitsi tehtud peened õmblused. Pealmine osa ja kõlarikate on heledast alumiiniumist, et anda tumedate materjalide juures tasakaalustavat kontrastsust.

Beovision Harmony (vaata standardseeria Harmony kohta lähemalt siit) ja Beolab 90 valmistatakse aga vaid eraldi tellimusega ja selle jaoks peab oma soovi avaldama eksperdile. Siis selgub ka toote hind. Mida täpsemalt eriväljaandes kohendadatakse, seda Bang & Olufsen pole avaldanud, kuid piltidelt näeb, et ilmselt kasutatakse taas tuntud Venezia nahka nii teleri esipaneelil kui kõlari alumisel osal ja muud detailid on vastavalt kokkusobiva tumeda tooni ja heledate alumiiniumpindadega, et luua vajalik kontrast.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.