Bang & Olufseni blogi

Bang & Olufsen tõi välja uue põlvkonna stiilse Bluetooth-kõlari

Bang & Olufseni juhtmevaba veekindel Bluetooth-kõlar BeoPlay A1 sai sel kevadel uue täiendatud järeltulija. Välimus küll väga palju ei muutunud – endiselt on tegemist stiilse litrikujulise koprusega, kuid sisu sai kergem ja võimsam.

BeoPlay A1 2nd Gen (või ka BeoSound A1 2nd Gen) on suure 3,5-tollise kõlarielemendiga, mis annab välja korraliku bassi ja lisaks on olemas 0,75-tolline kõrgemaid sagedusi kiirgav kõlarielement. Muusika levib ühtlaselt igas suunas.

Korpuses peituvad veel kaks 30 W võimendit, mis tagavad ka kvaliteetse juhtmevaba vastuvõtu ja aptX toe. Aku kestab kuni 18 tundi, kõlar on võrreldes eelkäijaga veidi kergem. Sellise akuaja saavutab muusikat valjult, 70 dB tugevusega mängides. Kui keerad heli veidi vaiksemaks, näiteks 55 dB, mis on omaette väiksema seltskonnaga kuulates täiesti piisavalt vali, pikeneb aku tööaeg juba 48 tunnini. Seega on uus mudel täitsa mõistlik valik mõnele pikemale siseturismi seiklusele kaasa võtta. Laadimine käib üle USB Type-C ning aku saab täis ligi 2,7 tunniga.

Kui eelmise põlvkonna kõlaril oli 2200 mAh aku, siis hoopis kergemal teise põlvkonna mudelil on aku mahutavus juba 3000 mAh.

Uus seade on õue ja seiklustele kaasavõtmiseks väga sobiv veel sellepärast, et korpus on täiesti vee- ja tolmukindel, vastates IP67 standardile.

Sisseehitatud kolme mikrofoniga saab kvaliteetselt vastata nii kõnedele kui anda häälkäsklusi Amazon Alexa virtaal-assistendile. Uuendatud on Bluetoothi (Bluetooth 5.1), mis tagab parema leviulatuse ja ühenduse stabiilsuse.

Kui võtad veel teisegi kõlari, saad need ühendada stereopaariks ja kuulata kahest kõlarist muusikat ruumiliselt. Kui aga tahad üht kõlarit mitme seadmega juhtida, siis see on ka võimalik – BeoPlay A1 toetab kuni kahte erinevat Bluetooth-seadet.

Vaata lähemalt uue Beoplay A1 2nd Gen tutvustust siit:

BeoPlay A1 2nd Gen on müügil kaubanduskeskuse T1 Mall of Tallinn 1. korrusel MySound2Go salongis ja e-poes. Vali endale sobiv korpus – kas antrasiitmust või helehall.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.