Bang & Olufseni blogi

Bang & Olufsen tõi välja väiksema, 65-tollise Harmony seeria disainteleri

Bang & Olufseni uus efektne 77-tolline nutiteler Beovision Harmony pakib end ise lahti, kui vaatama ja kuulama asud, võttes ooteolekus toanurgas või seinal vähem ruumi. Kui aga vajad veelgi kompaktsemat lahendust, siis nüüd on samast seeriast välja tulnud ka 65-tolline mudel.

Ka see diagonaal on veel päris suur, kuid paljudele vastuvõetavam kui veel hiiglaslikum 77-tolline. Juhul, kui sulle seni tundus, et suurt Beovision Harmony´t kuhugi ära mahutada on raske, peaks paigutamine ja ka vaatamine varsti oluliselt lihtsam olema, kui ruumi teleka jaoks vähem.

Bang & Olufseni uusim telerimudel voldib end lahti nagu elav skulptuur, liigutades ooteolekus ekraani ees seisnud kõlaripaneelid laiali ja pakkides need lahti ekraani alla. Samal ajal sõidab esipaneel kõrgemale. Nii suureneb telekas pea kolmandiku võrra. Väljalülitatuna pole see seade lihtsalt üks ilmetu must kast, millena tavaliselt nutitelerid toanurgas seisavad. Puidust või mõnest muust materjalist kattega kõlaripaneelid varjavad osaliselt igavat tühja pinda ja annavad telerile skulptuurse välimuse.

Sama sarja väiksemal teleril Beovision Harmony 65” on enamasti samad omadused, mis suuremal mudelil, pakkudes muuhulgas ka kvaliteetset DSP helikeskust, tammest või alumiiniumist kõlaripaneele (väiksemale ekraanisuurusele), LG toodetud OLED 4K ekraani ja soliidset pulti seadme juhtimiseks.

Beovision Harmony võib ilma ekraani kõlaripaneelide tagant välja voltimata toimida ka kui lihtsalt muusikakeskus, mis võib väiksema mudeli puhul olla toas isegi mugavam kuulata: kõlarid katavad siis osaliselt ekraanipaneeli, mis muusika mängimise ajal puhkab põranda lähedal ja see ei torka niiväga silma. Teler toetab mitmeid striiminguteenuseid, nagu näiteks TuneIn ja Deezer. Samuti saab striimida nutiseadmetest, kasutades Apple Airplay 2, Bluetoothi või Chromecasti. Helisüsteem toetab veel ka Multiroom-lahendust. Sisseehitatud 7.1 surround sound dekoodriga võib ühendada Beolab´i kõlareid Beolab 18, Beolab 50 ja Beolab 90, kui tahad täielikku ruumilist kinoelamust.

Sisse lülitades tõuseb ekraan just sobivale vaatamiskõrgusele, jättes kõlaripaneelid ekraani alla, kus need toimivad nagu suur ribakõlar. Beovision Harmony operatsioonisüsteemiks on LG webOS, mille jaoks on olemas äpid Netflixi, Amazoni ja YouTube´i filmide ja videote vaatamiseks.

Nii nagu suurema diagonaaliga mudelil, nii tuleb ka 65-tollise mudeliga kaasa Beoremote One — elegantne juhtimispult, mis on välja lõigatud ühest alumiiniumitükist.

Beovision Harmony 65” teler, mis varustatud LG poolt Bang & Olufseni jaoks optimeeritud OLED paneeliga, jõuab Euroopasse selle aasta jooksul ja selle orienteeruv hind on 13 500 eurot. Saadaval on nii põrandal seisev mudel kui ka seinakinnitus, millega teler seinale paigaldada.

Vaata videost, kuidas Harmony teleri disaini-idee sündis ja teoks sai:

Bang & Olufseni tooteid, sealhulgas ka Beovision Harmony 77-tollist 4K telerit saab osta Endla 16 asuvast Bang & Olufseni salongist ja ka www.miterassa.ee e-poest koos kõigi vajalike lisadega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.