Bang & Olufseni blogi

Bang & Olufsen toob müüki tuntud disaineri kujundatud haruldase kõlari, mida toodetakse vaid sada tükki

Ainulaadse kõlari disain on inspireeritud looduslikest toonidest.Foto: Bang & Olufsen

24. märtsil jõuab eksklusiivselt Bang & Olufseni veebipoodi kõrgelt hinnatud kõlari Beosound A1 eriversiooni, mille kujunduse on loonud auhinnatud Taani tööstusdisainer Cecilie Manz. Unikaalse disainiga kõlareid toodetakse kõigest sada tükki.

Manz ammutas kõlari alumiiniumist korpuse värvilahenduste loomisel inspiratsiooni loodusest. Kõlari disainis kasutatud matšaroheliste ja punakate varjunditega beežide toonide sulam on kooslus looduslikest elementidest, mis hakkavad silma näiteks Taani lääneranniku merevaadetes. Kõlari sile ja ümar kuju on samuti loodusest inspireeritud, meenutades kivikesi, mida võib rannas jalutades liivast leida.

Kõlari unikaalne värv on loodud läbi anodeerimisportsessi, mis sulatab rohekad ja punakad toonid ainulaadselt terviklikuks värvikoosluseks. Kõigile sajale kõlarile lisatakse värvilahendused käsitsi, mis tähendab, et kõlarite disaini imbub sisse unikaalseid inimlikke elemente. Iga kõlari värvilahendus on seega omapärane ning ainulaadsust lisab ka kõikide kõlarite kandepaeladele lisatav unikaalne number.

Iga kõlar tuleb unikaalse värvilahendusega. Foto: Bang & Olufsen

Beosound A1 on kaasaskantav kõlar, mis pakub rikkalikke audioelamusi ja maksimaalset kasutajamugavust. Tegu on täielikult tolmu- ja veekindla kõlariga, mis mängib muusikat 18 tundi järjest. Ei ole põhjust karta, et isegi varastesse hommikutundidesse venivatel pidudel lemmiklood kuulmata jäävad.

Beosound A1 tuleb ka True360 helilahendusega, mis tagab, et parima helikvaliteediga muusikat oleks kuulda absoluutselt igas suunas. Lugude vahetamiseks ja helikvaliteedi muutmiseks on võimalik kõlariga samaaegselt ühendada kaks erinevat seadet. Kvaliteetse ühenduse tagab Bluetooth 5.1 tugi ning olemas on ka kolm sisseehitatud mikrofoni telefonikõnede jaoks.

Beosound A1 kõlari eriversioon tuleb müüki 24. märtsil Bang & Olufseni veebipoes hinnaga 500 eurot. Huvilistel tasub tegutseda kiiresti, sest kõlareid toodetakse vaid sada tükki.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.