Bang & Olufseni blogi

Bang & Olufsen tuli välja oma esimeste mürasummutavate laadimiskapsliga kõrvaklappidega Beoplay EQ

Kompaktseid mürasummutavaid juhtmevabasid kõrvaklappe on maailmas sadu, kui mitte tuhandeid, need võib kätte saada mõnikord juba alates mõnest (kümnest) eurost. Kuid kõigil on enamasti üks suur puudus – tegemist pole kaugeltki nii kvaliteetsete ja mugavate klappidega, kui üle kõrvade kantavad suured isendid suudavad pakkuda. Sellepärast pole ka audiofiilid pisikestest kõvasisestest nööpklappidest mitte just vaimustunud. Kui aga Bang & Olufsen sellistega välja tuleb, siis võib eeldada, et kvaliteedi osas on samuti pingutatud – lisaks mugavusele, mille annab juhtmevabadus ning võimalus laadimiskapslist akut igal ajal täis laadida.

Laadimiskapsliga kompaktseid kõrvaklappe on Bang & Olufsen varemgi teinud – näiteks Beoplay E8 ja Beoplay E8 Sport. Mõlemal kestab aku seitse tundi, viimasel on ka vee- ja higikindel vastupidav korpus. Beoplay EQ aga on varustatud kuuest suundmikrofonist koosneva mikrofonisüsteemiga, mille heli analüüsib spetsiaalkiip ja paneb kokku adaptiivse mürasummutuse, mis kõrvaldab kõrva kostva muusika taustalt käik häired ja müra. Ühtlasi aitab mikrofonisüsteem puhastada mobiilikõnede ajal rääkija taustahelisid, nii et teised kuulevad kõnet võimalikult puhtalt.

Kõrvaklappide tööaeg on 6,5 tundi, lisa saab laadida stiilsest alumiiniumkorpusega laadimiskapslist, kuhu seda tüüpi klapid ooteajal pistetakse. Kiirlaadimisega saab 20 minutiga juurde 2 tundi kuulamisaega.

Kaasas on neli paari erinevas suuruses silikoonotsikuid, et täpselt oma kõrva järgi sobitada. Kuularid vastavad IP54 klassi standardiel ehk on vee- ja higikindlad, täpselt nagu varasemad Beoplay E8 Sport klapid.

Müügile jõuab Bang & Olufseni uus toode 19. augustil, orienteeruv soovituslik hind on 399 eurot. Värvivalikust on valida musta ja kuldse vahel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.