Bang & Olufseni blogi

Bang & Olufsen uuendas BeoVision Eclipse telerit uusima OLED-tehnoloogiaga

Bang & Olufseni esimese põlvkonna BeoVisioni telerid tulid välja juba 2017. aastal. Sel ajal vägagi uuenduslik OLED tehnoloogia on vahepealsete aastatega suurte hüpetega edasi arenenud ning eelmise aasta lõpus oligi paras aeg värskendusega välja tulla.

Bang & Olufsen BeoVision Eclipse 2nd Gen kasutab täiesti uut, 2020. aastal välja tulnud LG GX OLED TV ekraanitehnoloogiat veelgi paremate värvide ja teravusega. Muud suurimad uuendused on LG uusima Alpha 9-3 videoprotsessori kasutamine, samuti on ühendustest olemas kiired HDMI 2.1 pordid ning senise operatsioonisüsteemi webOS 3.5 asemel webOS 5.0.

HDMI 2.1 on vajalik näiteks uute mängukonsoolide (Playstation 5) ühendamiseks ja sujuvaks mängimiseks suurel ekraanil. HDMI-ühendus tagab 4K kvaliteedis videopildi edastamise kuni 120 kaadrit sekundis, samuti Variable Refresh Rate´i ehk muudetava ekraanisageduse, mis on vajalik Playstation 5 uusimate mängude maksimaalse kvaliteediga esitamiseks.

Teise põlvkonna BeoVision Eclipse´il on kolme kanaliga helisüsteem, mis annab kinokvaliteediga võrreldava elamuse, esinejate hääle ja pildi täpne sünkroniseerimine, BeoLabi kõlaritega on võimalik nutitelerit ühendada nii juhtmega kui juhtmevabalt üle WiFi. Uuel teleril on Surround Sound 7.1 helisüsteemi tugi.

Striiminguteenuste mängimisel (näiteks Spotify) näidatakse ekraanil esitatava loo infot META andmetest.

Lisana on saadaval motoriseeritud seinakinnitus või põrandajalg, mille abiga saad puldist teleri asendit muuta diivanilt lahkumata.

Praegu on müügil Beovision Eclipse 2nd Gen 55-tolline mudel, kuid nagu eelmisel põlvkonnal, plaanitakse valikut peagi laiendada ka 65-tollise mudeliga.

55-tolline 2. põlvkonna Bang & Olufseni teler on Eestis juba müügil.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.