Bang & Olufseni auhinnatud ribakõlar Beosound Stage paneb iga teleri heli elama

Hea heli lisab väärtust igale vaatamiskogemusele, olgu teleris parajasti uudised või seriaal. Kvaliteetse helitausta loomiseks on kõige lihtsam viis kasutada ribakõlarit, mida on Bang & Olufseni valikus mitu. Beosound Stage paistab silma stiilse välimuse ning auhinnatud helipildi poolest.

Mis siis teeb ribakõlari Stage nii eriliseks? T3 tehnikaportaalis läbi viidud testi tulemusel on selle kõlari tugevuseks mitme kõlarielemendiga saavutatud dünaamiline, ülimalt detailne ja täpne heli.  

Kokku on ribakõlaril 11 elementi ning kuigi eraldi süvabassikõlarit komplektis kaasas pole, suudavad need veenvalt esitada ka madalaid helisid.

Beosound Stage viib heli ekraanil jooksva pildiga kokku ülimalt elutruult ning toob esile ka pisimad detailid. Olgu tegu vaikuses hiiliva pahalasega või märulikangelase autorataste vilinaga, mulje jääb justkui viibiksid ise kohapeal.

Suureks abiks kristallselge helipildi saavutamisel on Dolby Atmose ning Dolby True HD tugi. Tänu sellele on kõne filmides hästi kuulda ka muu müra taustal. Muidugi esitab ribakõlar Stage ka sinu lemmikmuusikat sama kvaliteetselt.

Kõlaril on olemas erinevad ühendusvõimalused, nii saab selle ühendada ka näiteks nutiseadmega. Lisaks Wifile ja Bluetoothile saab kasutada AirPlay 2 ja Chromecasti tuge, mis aitab ühenduse luua kõigest paari vajutusega. Kõlari juhtumine käib mugavalt otse paneeli pealt puutetundlikult. Kvaliteetse ühenduse teleriga tagab HDMI ARC kaabel.

Stiilse ja minimalistliku kujundusega kõlar Beosound Stage sobib kenasti igasse interjööri ning seda paljuski tänu eri värvi esipaneelidele, mida on võimalik juurde osta ning vahetada. Nii pole probleemiks muudatused sisekujunduses ega ribakõlari ühest toast teise paigutamine.

Miterassa e-poest leiad Beosound Stage kõlarit mitmes värvitoonis, sama suures valikus on ka vahetatavaid esipaneele. Lisaks on valikus spetsiaalne põrandajalg, millele saab kõlari toetada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.