Bang & Olufseni blogi

Bang & Olufseni kaasaskantav kõlar BeoSound Level on hea heliga ning väga keskkonnasõbralik

Bang & Olufsen on kõvasti vaeva näinud, et lisaks kvaliteetsele helipildile oma tooteid keskkonnasõbralikuks muuta, seda ka kõlari Beosound Level puhul. Tegu on maailma esimese kõlariga, mis on saanud keskkonnasõbralike toodete rahvusvahelise standardi Cradle to Cradle pronkstaseme.

Sertifikaat Cradle to Cradle väljastatakse toodetele, mis on valmistatud keskkonnasäästlikest materjalidest, mille tootmisprotsess põhjustab minimaalselt saastet ning mida on võimalik taastöödelda. Beosound Leveli puhul tähendab see, et kõlari sisemisi komponente on võimalik aja jooksul uuendada – näiteks kui aku on oma elu ära elanud, saab selle lihtsalt välja vahetada.

Leveli kõlari eeliseks on ka paindlik kujundus. Raamile kinnituva kõlarikatte saab soovi korral välja vahetada, et vastavalt oma eelistusele või muudatusele ruumikujunduses kõlari välimust värskendada. Valikus on nii klassikaline riidest kui ka tammepuidust kattega variant. Vastavalt kattele on vastupidav alumiiniumist raam kas hõbedast või kuldset tooni.

Kõlari saab paigutada nii püstisesse asendisse kui ka pikali – heli kohandatakse vastavalt kõlari asetusele. Soovi korral on võimalik Beosound Level panna ka seinale, selleks on spetsiaalne kinnitus.

Kõlarist leiab viis elementi, mis hoolitsevad nii madalate, keskmiste kui ka kõrgete sageduste eest. Seadmete ühendamiseks saab kasutada wifit ja Bluetoothi. Apple’i seadmete kiireks ja mugavaks ühendamiseks on olemas AirPlay 2 ning Androidi jaoks Chromecast. Juhtimiseks saab kasutada Bang & Olufseni rakendust ning häälassistenti.

Bang & Olufsen võimaldab kahte Leveli kõlarit ka omavahel ühendada, et luua ruumiline heli ning nautida võimsamat muusikalist kogemust.

Aku kestab ühe laadimisega kuni 16 tundi ning suure aku saab 80 protsendi ulatuses täis laadida kahe tunniga. Lihtsaks teeb laadimise magnetotsaga laadija.

Beosound Leveli kõlari leiad Miterassa e-post, kus valikus on kuldse raami ja puidust kõlarikattega variant ning hõbedase raami ja musta värvi riidest kattega versioon.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.