Bang & Olufseni blogi

Bang & Olufseni kingisoovitused: need kõlarid pakuvad sinu lähedastele meeldiva üllatuse

Kuigi jõuludeni on veel natuke aega, ei maksa erilisi kingitusi jätta viimasele minutile. Paras aeg on järgi vaadata tippdisainiga Bang & Olufseni toodete seas, et leida spetsiaalsest jõulukataloogist sobiv üllatus.

Pole kahtlust, et Bang & Olufsen on sinu kõige kallimatele ja lähedastele hea kingitus. Kodus ilmestab Taani tippdisainiga kõlar või teler iga elutuba ning lisaks välimusele pakuvad kõik need tooted ka vastavat tippkvaliteeti. Sellised on Bang & Olufseni kõlarite selle aastalõpu kingisoovitused.

Beoplay A1 – sinu aktiivsele ja liikuvale sõbrale

See kõlar on kerge, kuid sellest hoolimata valju ja võimsa heliga ning vee- ja pritsmekindel, seega saab alati igale poole kaasa võtta. Lisaks muidugi ka stiilse välimusega. Kui sul on kaks kõlarit, siis saad neid üle Bluetoothi stereopaariks ühendada.

Beoplay A1 on saadaval Miterassa.ee e-poest ja Bang & Olufseni salongist Endla 16.

Beoplay P6 – üllatav võimsus väikeses kestas

Beoplay P6 on Bang & Olufseni uus kaasaskantav kõlar, mis kiirgab heli igas suunas ning kestab akudelt kuni 16 tundi. Samuti tolmu- ja pritsmekindel kõlar sobib välja kaasa võtta ning sellel on ka mugav rihm käe otsas kandmiseks.

Bassikõlari element on 36-vatine, kaks lairiba-kõlarielementi aga kumbki 30 W ning lühiajaliseks tippvõimsuseks võib olla kokku kuni 215 W. Kuigi pildil tundub see kõlar väiksem kui päris-elus, on see ikkagi piisavalt kompaktne, et saaks ja tahaks igale peole kaasa võtta või niisama kodus kuulamiseks.

Osta see kõlar Miterassa.ee e-poest või Bang & Olufseni salongist Endla 16.

Beosound Edge – helirevolutsioon sinu kodus

See on kompaktne ja täiesti erilise välimusega multiroom-kõlar, millega saab suhelda puudutuste kaudu. Muuda helivaljust kõlarit pöörates ja surudes. Paigutada saab nii põrandale kui seinale. Loe lähemalt siit ning osta Miterassa.ee e-poest või Endla 16 asuvast Bang & Olufseni salongist.

Beoplay A9 – elegantne mööbel valju heliga

Kolmejalgne kõlar on disainitud kui hinnaline mööbliese, kuid ei seisa tummalt nurgas nagu tavaline kummut – vastupidi, 480-vatine võimsus lööb helisid täis ükskõik kui suure eluruumi. Kõlarikate on vahetatava kangaga – poest vastavast kataloogist saad tellida just enda sisekujundusele sobiva ning välja võid vahetada ka jalad – neidki on mitut tooni. Selle kõlari saab nagu eelmisegi vastava seinakinnitusega hoopis põrandale panemise asemel seinale asetada. Võimas ringheli täidab ruumi mõlemast asendist. Beoplay A9 on koos lisadega müügil Miterassa.ee e-poes ja Endla 16 asuvas Bang & Olufseni salongis.

Beosound 2 – muusikaelamus igast suunast

Kõlarit võib kuulata ükskõik mis kohast – heli kiirgub igas suunas ühtlaselt ja toas pole seetõttu paremaid või halvemaid istekohti kuulamiseks. Juhtida saab puudutustega kõlari pealispinnalt ning ühendada juhtmevabalt WiFi, Bluetoothi või AirPlay´ga. Samuti toetab BeoPlay 2 multiroom lahendust ehk siis saab oma kodusesse helisüsteemi ühendada üle võrgu palju kõlareid ning siis neid koos või ükshaaval juhtida.

Osta Beoplay 2 kõlar Miterassa.ee e-poest või Endla 16 asuvast Bang & Olufseni salongist.

Kõik Bang & Olufseni kingisoovitused leiab nende uuest 2018. aasta kingikataloogist.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.