Bang & Olufseni kõlarid loovad maakodus rikkalikult elegantse atmosfääri

Bang & Olufseni kõlarid täidavad maakodu rikkalike helidega.Foto: Bang & Olufsen

Suvi on aeg, mil soojad ilmad meelitavad meid looduse rüppe maakodudesse. Bang & Olufsen on loonud stiilsed naturaalsetes toonides elegantsed kõlarid, mis sobivad maamajadesse valatult.

All toome välja kolm Bang & Olufseni kõlarit, mille võiksid endaga maale kaasa võtta. Laiema valiku Bang & Olufseni tooteid leiad siit.

Beoplay A9 MK4. Foto: Bang & Olufsen

Maamajasse sobivad kõige paremini ikka maalähedased toonid. Bang & Olufseni tootevalikus esindab seda kõige edukamalt rustikaalne Bang & Olufsen multiroom WiFi kõlar BeoPlay A9 MK4. See elegantne kõlar tuleb heleda tamme ja suitsutamme toonides ning ka heledates ja tumedates pähklistes värvisegudes. Metsatukka peidetud puitmaja õdusasse miljöösse sobib A9 ideaalselt.

A9 võimaldab juhtida muusika helitugevust sujuva liigutusega, libistades kätt õrnalt üle kõlari pinna. Kõlarijalad ja esipaneel on vahetatavad, mis lubab lihtsa vaevaga muuta kõlari disaini. Maksimaalse kasutajamugavuse tagamiseks on olemas Wifi, Bluetoothi, AirPlay 2, Chromecasti ja Spotify Connecti ühendused ning Google Assistanti tugi. Beoplay rakendust kasutades saad enda nutiseadmest igal hetkel kiiresti muuta kõlari helisätteid.

Beosound Balance. Foto: Bang & Olufsen

Lisaks puidule on maamajas oma koht olemas ka kivil. Kuna marmori elegantsi ei suuda ületada miski, siis vali maamajja Bang & Olufsen multiroom WiFi kõlar Beosound Balance, mis on valmistatud ehtsast valgest marmorist.

See stiilne ja unikaalne kõlar pakub samuti puutetundlikku juhtimist ja tuleb seitsme kõlarielemendiga, millest kaks on bassikõlarid. Balance’iga saad igal pool kätte parimad helilahendused, kuna kõlar kalibreerib heli automaatselt vastavalt ruumile. Olemas on ka Bluetoothi, AirPlay 2, Chromecasti ja Google Assistanti tugi ning võimalus heliseadeid Bang & Olufseni äpist muuta.

BeoSound Level. Foto: Bang & Olufsen

Miks mitte lisada enda maakoju tubli annus stiili puitjates toonides Bang & Olufsen kaasaskantava multiroom WiFi kõlari BeoSound Leveliga? Selle kõlari aku peab vastu kuni 16 tundi, seega parimaid muusikapalasid saad enne laadimist nautida pikalt.

Beosound Leveli heli kohandub vastavalt kõlari asetusele automaatselt parima helikvaliteedi saavutamiseks igas asendis. Kõlarit on võimalik paigutada püsti ja pikali ning seinakinnituse olemasolul riputada seinale. Olemas on Wifi, Bluetooth 5.0, AirPlay 2, Chromecasit ja Spotify Connecti ühendused ning Bang&Olufseni rakendusega saab muuta heliseadeid ja kõlarit juhtida. Magnetiga laadimisotsik teeb aku laadimise kiireks ja lihtsaks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.