Bang & Olufseni rakendus pakub Tidali kasutajatele täislahendust

Pika koostöö tulemusena on Bang & Olufsen ja Tidal otsustanud oma jõud ühendada. See tähendab, et kõiki koduseid Bang & Olufseni seadmeid ja Tidali teenust saab nüüd juhtida ühest ja samast kohast.

Mis on Tidal?

Tidal on striiminguplatvorm, mille keskmes on muusika ja muusikaartistid. Kokku on platvormil üle 100 miljoni muusikapala ning mitmeid võimalusi nende nautimiseks. Kasutajad saavad koostada lemmiklugude nimekirju ning erinevalt paljudest teistest sarnastest teenustest vaadata ka muusikavideoid. Lisaks pakub Tidal eksklusiivset sisu ning artistide loomingut, mida teistelt platvormidelt ei leia.

Nii nagu Bang & Olufsen peab tähtsaks ülima muusikakuulamise kogemuse pakkumist, on see ka Tidalil fookuses. Just seepärast pakub teenus kõrge kvaliteediga audiokoodeki HiRes Flac ja Dolby Atmos tuge. Olenemata kõlarikomplektist, konverteeritakse audiosignaal alati nii, et saaksid nautida kahe osapoole parimat kombinatsiooni.

Lihtne kasutada

Kasutamiseks pole tarvis teha muud, kui Bang & Olufseni rakenduses Tidali platvormile sisse logida. Kui sul veel Tidali kontot pole, siis saad selle mugavalt otse äpi vahendusel teha. Muuseas, kõigile uutele kasutajatele kehtib ühe kuu pikkune tasuta prooviperiood.

Rakenduse kaudu saab kasutada kõiki funktsioone, sealhulgas otsingut, lemmiklugude salvestamist ja laulunimekirjade koostamist. Kõige selle põhjal oskab teenus anda sulle just sinu maitse järgi soovitusi. Bang & Olufsen ja Tidal teevad pidevalt koostööd, et kõik kõige uuemad funktsioonid ja mugavust pakkuvad lisad jõuaksid kasutajateni võimalikult kiirelt.

Beolink Multiroom funktsiooni abil saad muusikat kiirelt ja mugavalt ühest kõlarist teise suunata või mitmes toas korraga sama sisu esitada.

Kui oled Tidali kasutaja, siis leiad sellega kokku sobiva Bang & Olufseni kõlari mugavalt Miterassa e-poe suurest valikust. Kel kõlarid juba olemas, saavad Tidali lahenduse nüüd kohe Bang & Olufseni rakendusest järele proovida.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.