Bang & Olufseni blogi

Bang & Olufseni saab kuulata ka kõrgtehnoloogilisest tugitoolist

Lõuna-Korea firma Bodyfriend ja Taani tehnoloogiaettevõte Bang & Olufsen tõid eelmisel aastal välja oma ühise tervise- ja heaolutoote Bodyfriend Quantum, mis on Bang & Olufseni helisüsteemiga tipptasemel tervise- ja massaažitool.

Toolil kohtab Bang & Olufseni logo küll esimest korda, kuid erinevate valdkondade tootjatega on Taani tippdisain-toodete arendaja varemgi koostööd teinud autotootjatest sülearvutite valmistajateni.

Massaažitool sai eelmisel CES-il ka maineka innovatsiooniauhinna.

Bang & Olufseni helisüsteemiga tool Quantum kasutab pilvepõhist tehisintellekti ja sisaldab mitmeid uuenduslikke tehnoloogiaid. Helil on puhkuse ja taastumise juures väga oluline roll ning Bang & Olufseni iseloomuliku kvaliteetse helisüsteemi lisamine Quantumi tooli annabki täiesti uuel tasemel elamuse.

Quantumi massaažitoolil on täiustatud Naver Clova AI hääletuvastussüsteem, mis õpib aja jooksul tundma lisaks häälekäsklustele ka kasutaja keha ja tooli saab vajadusel kasutada konkreetsete kehapiirkondade masseerimiseks.

Bang & Olufseni kõlar pakub terviseprotseduuride ja puhkuse ajal lisafunktsioone, nagu muusika voogesitus, uudised, ilmateade või toolil istuja personaalse ajakava ettelugemine.

Luksuslik iste on varustatud ka muude huvitavate funktsioonidega nagu nullgravitatsiooni režiim, täiustatud XD Pro massaažimoodul jm.

Quantumi massaažitooli küll Eestist veel ei leia, kuid Bang & Olufseni Endla tn 16 esinduses või e-poes on olemas parim valik Bang & Olufseni muid tooteid stiilsetest kõlaritest nutiteleriteni.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.