Bang & Olufseni blogi

Bang & Olufseni telerid toovad elutuppa elegantset Skandinaavia minimalismi

BeoVision Harmony disain on unikaalne ja koheselt pilkupüüdev.Foto: Bang & Olufsen

Televiisorisse ei pea ilmtingimata suhtuma kui järjekordsesse suvalisse elektroonikaseadmesse. Seda võib näha ka kauni sisustuselemendina, mis pakub lisaks kvaliteetsele pildile ja helile stiilipuhast elegantsi.

Just sellest põhimõttest on lähtunud Bang & Olufsen telekate loomisel. Miterassa e-poes on valikus kolm telerimudelit, mis sobivad ideaalselt neile, kes otsivad parimat kvaliteeti nii audiovisuaalselt kui ka stiililiselt.

BeoVision Contour telerimudel pakub lisaks suurepärasele pildile ka auhinnatud Bang & Olufseni helitehnoloogiat. Telekasse on sisse ehitatud kolmekanaliline stereoaudio koos Dolby Atmose toega ning heli aitavad veel enam võimendada lisafunktsioonid nagu Dolby TrueHD, Thermal Protection ja Adaptive Bass Linearization. Teleka kasutamise ajal on võimalik helisüsteeme jooksval Bang & Olufseni äpist muuta ja peenhäälestada.

Contouri pildikvaliteet helile alla ei jää. 4K ekraan tuleb HDR 10 Pro, HLG ja Dolby Vision IQ toega. Lisaks Wifile ja Bluetoothile on teleril olemas ka AirPlay2, Spotify Connecti ja Beolink Multiroomi tugi ning sisseehitatud Chromecasti funktsionaalsus. See tähendab, et parima kvaliteediga sisu saad vaadata mistahes seadmete vahendusel. Miterassa e-poes saad valida 48-tolliste ja 55-tolliste BeoVision Contour telerimudelite vahel.

Teise põlvkonna BeoVision Eclipse telerid püüavad pilku julge disainiga. Sünkmusta 4K ekraaniga moodustab kontrasti kõlar, mis on justkui asetatud risti üle ekraani. Mõistagi kõlariga ekraanilt kuvatavat pilti pooleks ei lõigata ning vaatajaid ootab ees maailmatasemel heli ja 4K telepilt, mis toetab muuseas VRRi ja suudab kuvada sisu 120 kaadrit sekundis. Mängufännidele on need funktsioonid kahtlemata teretulnud.

Sarnaselt Contourile on ka Eclipse’i võimalik tuppa paigaldada erinevatel viisidel. Teleka saad asetada lauale ja seinale, kuid valikus on ka pööratav telerialus, millele saab lisada mootori. Nii saad puldist juhtida, kuhu on teleri ekraan parasjagu suunatud. Miterassa e-poes on hetkel eeltellitavad 55-tolline ja 65-tolline teise põlvkonna BeoVision Eclipse.

BeoVision Harmony ei ole pelgalt televiisor, vaid kunstiteos, mille koht on kõige elegantsemas elutoas. Kui tavaliselt domineerib teleka ekraani näol ruumi suur must ruut, siis Harmony kõlarid liiguvad välja lülitatud televiisori alt teleriekraani ette. Nii saad selle sünkmusta ruudu oma elutoas kas täielikult või osaliselt katta stiilselt disainitud Bang & Olufseni kõlaritega.

Mõistagi pakub Harmony ka esmaklassilist pildikvaliteeti ja Bang & Olufsenile omaselt fantastilisi helilahendusi, kuid see teler on mõeldud eelkõige neile, kes soovivad, et iga koju paigutatud ese oleks mingil moel eriline. Ja Harmony on kahtlemata ainulaadne. Me pöörame telekale enamasti tähelepanu ainult seda vaadates, kuid teler domineerib meie elutuba ka siis, kui see ei tööta. Harmonyt luues on Bang & Olufsen disaininud teleka, mis ei vääri tähelepanu ainult sisse lülitatult, vaid ka siis, kui telerit parasjagu ei kasutata.

Miterassa e-poes on võimalik eeltellida kahte BeoVision Harmony mudelit. Väiksem mudel on 65-tolline, kuid suurema teleri ekraani mõõtmed küündivad muljet avaldava 77-tollini.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.