Bang & Olufseni blogi

Bang & Olufseni uued ekslusiivsest materjalist karbiga kõrvaklapid said juhtmevaba laadimise

Bang & Olufseni kõrvasisesed juhtmevabad kõrvaklapid Beoplay E8 said uuenduse – uue toote ametlik nimi on Beoplay E8 2.0 ja sellel on eksklusiivne nahast kattega karp, mis laeb klappe ning iseennast. Karp on juhtmevaba laadimise toega ja selleks on Bang & Olufsenil välja pakkuda samas stiilis nahkse kattega laadimisalus.

Tippklassi helikvaliteediga BeoPlay E8 2.0 kõrvaklappidel on puutepind, millega saab mugavalt muusikakuulamist juhtida ilma nutiseadet välja võtmata vaid puudutustega. Samuti on olemas hääljuhtimise tugi virtuaalse assistendi kasutamiseks.

Beoplay E8 2.0 komplekti välimus on saanud olulise uuenduskuuri. Näiteks on uuel tootel luksusliku välimusega nahast karp, mis laeb kuulareid ja aitab hoida ärakadumise või katkimineku eest. Juhtmevaba laadimine teeb aga selle komplekti täielikult juhtmetest vabaks. Tuleb vaid karp asetada vastavalea laadimisalusele.

Karp suudab talletada kuni kolm laadimistsüklit klappide endi jaoks, seega saab täislaetud komplektiga kasutuse aega mitmekordistada seinakontaktidest eemal olles. Kõik kokku annab kuni 16 tundi tööaega. Eelmise põlvkonna Beoplay E8 lubas 12 tundi muusikakuulamist.

LED tuled annavad laadimise olekust karbil märku ja põlevate LED-ide arv näitab, mitu täislaadimist kõrvaklappidele on veel jäänud.

Klapid ise on saanud ka välimuses uuenduse: metallist viimistletud rõnga välisküljel.

Endiselt saab ka USB-C kaabliga laadida, kui juhtmevaba laadimisalust pole käepärast.

Beoplay E8 2.0 juhtmevaba laadimisalus on kõrvaklappide ja karbiga stiililt sarnanev samadest materjalidest ringikujuline plaat, mida saab kasutada lisaks ka oma mobiili laadimiseks, kui see juhtub toetama juhtmevaba laadimist. Saab kasutada nii tavalist 5 W laadimist kui 10 W kiirlaadimist.

Oma vanadest kõrvaklappidest ei pea aga loobuma, kui ostad uue Beoplay E8 2.0 komplekti, sest eelmise põlvkonna kuularid istuvad täpselt ka uude laadimiskarpi.

Uut laadimiskarpi saab peagi osta eraldi ning samuti on võimalik varsti osta uusi kuulareid ükshaaval – nii paremale kui vasakule kõrvale eraldi, sest need väikesed juhtmevabad nööbid võivad mõnikord kergesti ära kaduda.

Uutel klappidel on sees 5,7 mm läbimõõduga dünaamiline kõlarielement ja
seade toetab standardiga Bluetooth 4.2 juhtmevaba ühendust. Digitaalne signaalitöötlus tagab puhta vastuvõtu ja heli edastamise ilma oluliste kadudeta.

Kui tahad ise veelgi täpsemalt heliväljundit seadistada, siis tuleb alla laadida Bang & Olufseni äpp, mis on saadaval nii Androidile kui iPhone´ile.

Uued Beoplay E8 2.0 komplektid tulevad müügile koos nahast kattega juhtmevaba laadimiskarbiga, viie erinevas suuruses kõrvaotsikuga ja UBS-C laadimiskaabliga. Värvidest on saadaval must, indigosinine, looduslik roheline ja paekivihall. Orienteeruv hind tuleb 350 eurot. Valitud edasimüüjate juurde jõuavad esimesed tooted müügile 14. veebruarist.

Eraldi müüdav juhtmevaba laadimisalus on sama värvivalikuga kui klapid ja selle hind pole veel selgunud. Beoplay E8 2.0 ainult vasak või parem kuular üksikuna maksab aga ligikaudu 125 eurot. Eraldi juhtmevaba laadimise karp aga saab hinnaks ca 200 eurot.

Kõik need ülejäänud seadmed saabuvad müügile aprillis 2019.

Bang & Olufseni kõrvaklappe ja muid tooteid saab proovida ja osta Bang & Olufseni salongist Endla 16, T1 Mall of Tallinn kaubanduskeskuses asuvast MySound2Go poest või www.miterassa.ee e-poest.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses