Bang & Olufseni blogi

Bang & Olufseni uued veekindlad kõrvaklapid pakuvad sportimisel parimat heli

Vägagi tihti tuleb jooksma või trenni minnes valida kvaliteedi ja spordikõrvaklappide vahel.

Kui kodus saad kuulata rahulikult suurtest kvaliteetsetest klappidest, siis miks peaksid niiskuskindlad ja vastupidavad spordiklapid sundima sind kvaliteedis järeleandmisi tegema?

Bang & Olufsen ei võinud seda endale lubada ja sel suvel välja tulnud spetsiaalne spordiväljalase Beoplay E8 Sport ongi juba saanud kiitvaid hinnanguid ka tuntud audioportaalidelt.

Kõrvu katvate suurte klappidega on lihtne ümbrusest eralduda, nautida võimsat bassi ja lülitada vajadusel helitaust läbipaistvaks. Beoplay E8 Sport pakub seda samuti, aga kompaktses ja veekindlas vormis koos laadimiskapsliga.

Bang & Olugseni klappidega tuleb kaasa neli erineva suurusega kõrvaotsikut koos lisarõngastega — seda on rohkem, kui tavaliselt kõrvasiseste klappidega pakutakse.

Õige valik on väga oluline, sest klappidel pole aktiivset mürasummutust, kuid see-eest töötab väga efektiivselt passiivne taustahelide summutus, kui oled õige suurusega otsikutega klapid tihedalt kõrva pistnud.

Käivitada saab siiski ka nii-öelda läbipaistva režiimi, millega muusika helivaljust vähendatakse ning võimendatakse mikrofonidest sisse tulevaid väliseid hääli. Needsamad neli sisseehitatud mikrofoni tagavad ka selge kõnede vastuvõtmise mobiililt.

Klappe saab juhtida puutetundlikult. Helivaljust võib juurde keerata või vähendada, hoides sõrme vasakul või paremal puutetundlikul klapil. Samuti saab puutetundlikult sisse lülitada läbipaistva režiimi, kui puudutada kergelt paremat kõrvaklappi.

Bang & Olufseni laadimiskapsel on erilise disainiga ja torkab silma nii kõigi teiste Airpodsi-laadsete klappide seas kui ka erineb oluliselt Bang & Olufseni enda E8st — laadimiskapsel on järskude kantidega, mitte ümar. Stiilsust lisavad reljeefsed triibud nii kapslil kui kõrvaklappide ümber. Neil on veel ka täiesti praktiline külg: sellised ribidega pinnad on libisemisvastased ja kindlalt haaratavad ka märgade sõrmedega.

E8 Sport teeb paljudele teistele sarnastele laadimiskapsliga mudelitele silmad ette ka akuajaga. Ühe laadimisega töötavad kõrvanööbid kuni 7 tundi, laadimiskapsel annab tööaega juurde veel kuni 23 tundi. Kiirlaadimisega saab 90 minutit kuulamisaega vaid 20 minutit laadides. Kapsel laeb kõrvaklapid täiesti täis kahe tunniga ning on ise laetav juhtmevabalt Qi standardit toetaval laadimisalusel.

E8 Sport võib olla ühenduses korraga nii sinu nutitelefoniga kui veel mõne seadmega, näiteks arvutiga. Nii saad muusikat kuulata, kõnesid vastu võtta ja Zoomi või Teamsi virtuaalkoosolekuid pidada samade klappidega.

Muidugi saad pärast tööd kodukontoris või töökohal samade klappidega ka välja sörkima või rattaga sõitma minna. Klapid vastavad IP57 veekindlustasemele, seega võid nendega sukelduda kuni meetri sügavusele vette kuni 30 minutiks.

Hea helikvaliteediga klapid on mobiiliäpist seadistatava tämbriga — valida saab kuni viis meeleolurežiimi ja neid kombineerida.

Valida on nii must kui türkiissinine mudel, vajadusel saad juurde osta ka Bang & Olufseni stiilse nahast kattega juhtmevaba laadimisaluse.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.