Bang & Olufseni blogi

Bang & Olufseni uus kohverkõlar sai suurema aku ja laeb juhtmevabalt mobiile

Taani disainelektroonika tootja Bang & Olufsen uuendas just oma suurt, lausa väikese kohvri mõõtu kaasaskantavat juhtmevaba kõlarit. Kui stiilses välimuses väga palju muudatusi ei toimunud, siis Beolit 17 välja vahetav uus mudel Beolit 20 pakub nüüd mitmeid lisavõimalusi.

Näiteks saab uue kõlari peal juhtmevabalt laadida oma nutiseadmeid, mis toetavad üldlevinud Qi standardit. Kui varem oli kõlari servadega pealispind lihtsalt tühi, siis nüüd toimib see ka laadimisalusena.

Kui sul pole juhtmevaba laadimisega telefoni, saab toidet ka USB-C pesast, mis on kõlaril küljel olemas teiste väliste seadmete jaoks.

Selleks, et energiat jätkuks endiselt kaua ka siis, kui oma mobiili laed, suurendas Bang & Olufsen aku mahtu ligi 30%. 3200 mAh aku pakub tööaega kuni 37 tundi vaikselt muusikat kuulates, 8 tundi keskmise helivaljusega ja 4 tundi helivaljust põhja keerates.

Kõik see, mille pärast Beolit´i suurt kõlarit on seni fännatud, on uue mudeliga samuti endiselt olemas, nagu näiteks nahast kanderihm, puutenupud ülemisel küljel ja traditsiooniline 3,5 mm pesa.

Võimsal Bluetooth-kõlaril on üks 5,5-tolline bassielement, kolm 1,5-tollise läbimõõduga lairibaelementi ja kaks neljatollist passiivset bassielementi, mis võimendavad madalamaid sagedusi akustiliselt. Nutiseadmega ühendamiseks kasutatakse Bluetooth 4.2 ühendust, kaht samasugust kõlarit saab kasutada koos ka stereopaarina. Paarina töötab esimest korda uus kõlar isegi vanema põlvkonna Beolit 17-ga, nii et saad lihtsalt uut kõlarit juurde ostes oma vanemast sama seeria Beolit´ist tekitada stereopaari.

Bang & Olufseni Beolit 20 orienteeruv hind on 500eurot, see tuleb kahe värviga – kas halli või mustana ning on lettidel novembri jooksul. B & O juhtmevabade kõlarite kogu valiku leiab siit.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.