Bang & Olufseni blogi

Beolab 17 – juhtmevaba kõlaripaar nii vaatamiseks kui kuulamiseks

Kui vajad kvaliteetseid kõlareid, mis on nii tipptasemel heli kui välimusega, siis Beolab 17 on Bang & Olufseni toodete seast just selline, mis tagab juhtmevabalt kvaliteetse heli igas ruumi osas.

Beolab 17 on disainitud niimoodi, et metallkorpus oleks igast küljest nauditava välimusega. Seega võib selle ka paigutada ükskõik kuhu.

Kuid kõlari puhul pole muidugi ainult välimus oluline selle paigutamiseks, heli on ka. Sellegi poolest, õigemini just selle poolest on need kõlarid erilised, sest ka heliedastus on selline, et saaks helitekitajad paigutada väga erinevatesse kohtadesse põrandast alates ja seina või riiuliga lõpetades.

Juhtmevaba aktiivkõlar vajab vaid toitejuhet. Ülejäänu saadetakse kohale üle õhu ja et helikvaliteet ei kannataks, on juhtmevabaks edastuseks kasutusel 24-bitine WiSA raadioühendus. See töötab 5 GHz sagedusel, mis on interferentsi- ja häirevabam kui mõned madalamad sagedused. 24-bitine edastus tagab pakkimata väga kvaliteetse digiheli.

Beolab 17 ühendub ükskõik millise WiSA ühendusega seadme külge, mis ei pea olema Bang & Olufseni toode, kuid kasulik on võtta komplekti ka näiteks Bang & Olufseni keskseade Beosound Core, mis laiendab ühendamisvõimalusi veelgi: annab multiroom´i funktsionaalsuse, pakkudes ka Bluetoothi, WiFi, Chromecasti ja Airplay ühenduvust. Bang & Olufseni Eclipse– ja Horison-seeria telerid näiteks on samuti kõik WiSA toega.

Beosound 17-l on adaptiivne bass ja adaptiivne heliedastus, mis arvestavad ruumiomadusi ja paigutust. Kõlaril on selleks lülitid, millega saab seadistada, kus see paikneb: seinas, nurgas või keset tuba.

Võimalus veelgi paremini sisekujundusega kohandada

Kõlarid on saadaval nii messingist, alumiiniumist, musta kui valget värvi korpusega, kuid vahetada saab ka tekstiili, mis kõlarielemente katab. Seega saad valida välja ja tellida just sellise välimusega kõlarid, nagu ise soovid. Vahetatavad kõlarialused ja esipaneelid lubavad väga lihtsalt ka hiljem kõlarite disaini muuta.

Lisaks põrandajalale, mille saab eraldi juurde tellida, saab kõlareid paigaldada ka seinale koos eraldi seinakinnituse komplektiga ning lauale koos väiksema tugijalaga. Põrandale paigutades on veel võimalik valida kas kõrge kõlarijalg või madal vastavalt sellele, millisesse asendisse tahad juhtmevaba komplekti paigutada.

Igas kõlaris on Bang & Olufseni kvaliteetne 160-vatine võimendi, mis paneb kõlarielemendid üllatavalt valjult tööle.

Beolab 17 kõlareid ja selle juurde käivaid lisasid saab proovida ja osta Bang & Olufseni salongist Endla 16, T1 Mall of Tallinn kaubanduskeskuses asuvast MySound2Go poest või www.miterassa.ee.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.