BeoPlay A9: unikaalne kodukõlar, millesse on koondatud Bang & Olufseni parimad omadused

Kui üldiselt oleme harjunud silindrikujuliste, kandiliste või ümarate kõlaritega, siis A9 kujunduse on Bang & Olufsen viinud ainult talle omasel moel täiesti uuele tasemele. Rikkalik heli ja kõlarikatete valiku poolest, sobib BeoPlay A9 ideaalselt igasse ruumi.

BeoPlay A9 ebatraditsiooniline disain tõmbab pilke ning mõjub igas keskkonnas efektsena. Mis veelgi parem, kõlari jalgasid ja katteid saab vahetada. Nii saad kõlari ja sisekujunduse kerge vaevaga kokku sobitada. Jalad on valmistatud naturaalsest puidust ning kõlarikorpuse juures on kasutatud vastupidavat alumiiniumi.

Tänu jalgadele on kõlari liigutamine ühest ruumist teise lihtne ja mugav. Tegelikult pakub A9 veelgi enam võimalusi. Nimelt on sellel ka seinakinnitus – kõlar seinal pildi asemel on väga efektne lahendus.

Kõlarikatte taha on peidetud seitse erinevat elementi, mis koos loovad tasakaalus helipildi ja muudavad igasuguse sisu nauditavaks. Aktiivne ruumikompensatsioonitehnoloogia tagab parima heli kõlari paigutusest sõltumata.

Ja kui soovid enda maitse järgi bassiheli sättida või keskmisi sagedusi juurde keerata, saad seda teha otse oma nutitelefonis, kasutades Bang & Olufseni rakendust.

Olemas on ka AirPlay 2 ja Chromecasti standardite tugi, et saaksid juhtida muusikat ühtemoodi mugavalt nii iPhone’ilt kui ka Android-telefonilt. Lisaks võid BeoPlay A9 kõlariga suhelda, kasutades Google’i häälassistenti.

Mugava lisavõimalusena saab kaks kõlarit omavahel ühendada, et veelgi detailsemat ja kaasahaaravamat muusikat nautida. Kui sul aga kodus juba on mõni Bang & Olufseni kõlar, siis saad ka selle BeoPlay A9-ga siduda.

BeoPlay A9 kõlarid on müügil Miterassa e-poes, valikus on erinevast materjalist jalgadega ning eri värvidega kombinatsioone, samuti on saadaval suures valikus erinevate kujundustega kõlarikatteid ning kinnitusi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.