Bang & Olufseni blogi

Beoplay E8 Motion – piisavalt moekad, et Pariisi moenädalal laval kanda

Bang & Olufseni kõrvaklapid on piisavalt stiilsed ja moekad, et neid saab kanda ka ühel moemaailma tähtsündmusel – Pariisi moenädalal. Beoplay E8 Motion jõudis oma erimudeliga Beoplay E8 Motion 1017 ALYX 9SM Edition lavale koos muude trendi seadvate aksessuaaridega.

Bang & Olufseni ainsad täielikult juhtmevabad laadimiskapsliga kõrvaklapid Beoplay E8 on saadaval nii erinevates värvides korpusega kui ka sportliku (Beoplay E8 Motion) mudelina.

Sportlik Beoplay E8 Motion on lisaks neljatunnisele aku kestvusele ka IP54 klassile vastavalt niiskus- ja pritsmekindel, seega sobib kasutamiseks aktiivses trennis ja erinevat sporti tehes, kui nahk märjaks saab või õues vihma sajab.

Välimuselt on mõlemad klapid üsna sarnased, kuid eriväljalase Beoplay E8 Motion 1017 ALYX 9SM Edition pakub tuntud rahvusvahelise moefirma 1017 ALYX 9SM jaoks eraldi disainitud korpusega mudelit, mis oli ka modellidel kõrvas moenädala Catwalk´il jalutades.

Beoplay E8 Motion 1017 ALYX 9SM Edition on mõeldud demonstreerima moe ja tehnoloogia mugavat kokkusobivust nii sisult kui välimuselt. Moedemonstratsioonid ei pea olema vaid riiete ja aksessuaaride näitamiseks, ka uus tehnoloogia ja selle sobiv kandmine käib hea välimuse juurde. 1017 ALYX 9SM esitles spetsiaalselt disainitud kõrvaklappe Pariisi moenädalal meeste AW20 kollektsiooni esitledes.

Vaata lühikest ülevaadet moedemonstratsioonist Bang & Olufseni eridisainiga kõrvaklappidega siit:

Bang & Olufseni kõrvaklappe BeoPlay E8 Motion, kõlareid, telereid ja teisi bränditooteid saab järgi proovida Bang & Olufseni salongis Endla tänav 16 ning osta kas salongist või e-poest. Kõrvaklappe ostes on eriti oluline, et need hästi istuks, seega tuleb kasuks nende esinduses järgiproovimine.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.