Bang & Olufseni blogi

Beoplay H4 kõrvaklapid said uue disaini ja mitmeid kasulikke uuendusi

Oktoobris uuendas Bang & Olufsen oma tuntud kõrvaklapiseeriat Beoplay H4, mille teine põlvkond sai uue disaini ning mõned tehnilised värskendused.

Välimuse kõige silmatorkavam muutus puudutab punutud kangaga kaetud helikaableid, mis varem olid näha, kuid on nüüd korpuse sisse üsna ära peidetud. Suurendatud on alumiiniumist külgmisi katteid, mis on sarnasemad Bang & Olufseni teiste kallima hinnaklassi klappidega.

Samas on säilinud füüsilised nupud ja neid ei ole asendatud mõnede Bang & Olufseni teiste klappide puutetundliku juhtimisega. Beoplay H4 ongi paljude jaoks hinnatud just eraldi nuppude pärast, millega osa inimesi tunnevad end kodusemalt kui ülimoodsa viipe- ja puutejuhtimisega. Klapil on liugnupp sisse-välja lülitamiseks ning Bluetoothi ühenduse loomiseks, samuti kolm eraldi nuppu parema kuulari juures muusika pausile panemiseks, edasi- ja tagasikerimiseks ning helivaljuse reguleerimiseks.

Vasaku kuulari juurest leiab samuti ühe eraldi nupu – sellega saab aktiveerida virtuaalse assistendi, mis on samuti uute klappide moodne lisavõimalus. Tugi on olemas Google Assistantile, mis pole veel saadaval eestikeelsete häälkäskluste jaoks, kuid juhtida saab näiteks inglise keeles.

Bang & Olufsen on uutele kõrvaklappidele lisanud täiendava mikrofoni, mis paigutati suu suhtes selliselt, et kõne kvaliteet oleks võimalikult hea.

Veel muudeti uuel mudelil laadimispistikut – nüüd saab ka Beoplay H4 kõrvaklappe laadida USB Type C otsikuga kaabliga, mis on kasutusel juba enamikul uutel mobiiltelefonidel. Laadimisaeg on 2,5 tundi, tööaeg 19 tundi. See näitaja on jäänud esimese põlvkonna mudeliga võrreldes samaks.

Kõrvapehmendused on endiselt mugavast ja naturaalsest lambanahast, samuti on kasutusel vastupidav roostevaba teras sanga tugevdusmaterjalina ning alumiinimpinnad välises disainis.

Beoplay H4 2. generatsiooni kõrvaklapid jõuavad müügile sel sügisel.

Vaata suurimat valikut tooteid Bang & Olufseni salongis Endla tänav 16 ning osta kas salongist või e-poest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.