Bang & Olufseni blogi

Beoplay H8i – vähem juttu, rohkem muusikat

Bang & Olufseni kõrvapealsed mürasummutavad klapid H8i on edasiarendus eelmise põlvkonna mudelist H8. Täht i nime lõpus pole mitte kosmeetiline uuendus, vaid uue põlvkonna klappidel täienesid õige mitu omadust üsna oluliselt, sealhulgas ka mürasummutuse tehnoloogia.

Beoplay H8i mürasummutuse uus põlvkond summutab paremini nendel sagedustel, kust kostub inimkõne. Seega kui soovid kuulata rohkem muusikat ja summutada kõik muud ümbritsevad helid, sealhulgas teiste jutu, siis need kõrvapealsed klapid sobivad ideaalselt. Kui aga tahad korraks kuulata, mis ümbruses toimub, näiteks kui keegi kõnetab sind kontoris, tänaval või lennukis, saad ühe puudutusega välised hääled taas kuuldavaks teha.

Kõrvaklappidel on lähedussensor, mis tajub, kui klapid on peas ja kuulad muusikat. Niipea, kui need peast võtad, läheb muusika pausile ning jätkub hiljem kuulama hakates täpselt sealt kohast uuesti, kus pooleli jäi.

Erinevalt Bang & Olufseni teiste suurte kõrvaklappide seeriast (H9i) on Beoplay H8i puhul tegemist otseselt kõrvapealsete mudelitega, mitte kõrva katvate klappidega, nagu on veidi suuremad – Beoplay H9i. Vaatamata väiksematele mõõtmetele pakub H8i sisseehitatud suurem aku väga pikka tööaega – kuni 30 tundi. Kui sellestki ei aita, saad edasi kuulata komplektis oleva kaabli abiga. Või kui lülitad aktiivse mürasummutuse välja, siis pikeneb aku tööaeg veelgi – 45 tunnini.

Nii nagu paljudel teistelgi mürasummutavatel juhtmevabadel klappidel, on ka neil olemas kõnede vastuvõtu funktsioon – kaks mikrofoni tagavad puhta heli ning siingi aitab taustamüra eemaldada korralik aktiivne mürasummutus, lastes läbi vaid sinu enda hääle.

Jakob Wagneri disainitud kõrvaklapid on valmistatud tippklassi materjalidest, nagu Bang & Olufseni puhul kombeks – alumiiniumist, nahast ja “mäluga” pehmenduspolstrist, mis säilitab oma kuju vastavalt kasutamisele. H8i meeldib kindlasti neile, kellele sobivad õhulisemad, kergemad ja väiksemad kõrvapealsed klapid, aga kui eelistad täielikku eraldatust ümbritsevast melust ja suuremaid, tihedamini kõrva katvaid klappe, siis peaks olema hea valik Beoplay H9i.

Praegu on Beoplay H8i kõrvaklapid 20% soodsamad, makstes 399,99 eurot. Vaata lähemalt www.miterassa.ee e-poest või proovi ise järele Bang & Olufseni Endla tänav 16 salongis, sest oma silmaga vaadates, oma käega katsudes ja oma kõrvaga kuulates on sobivus kohe palju selgem. Lisaks aitavad Bang & Olufseni kõrvaklappide asjatundjad otsust teha, kas just see toode sobib kõige paremini sinu vajadustele.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.