Bang & Olufseni blogi

Beoplay H9 kõrvaklappide kolmas põlvkond surub häirijad veel paremini alla

Kevadel, kui tuli välja Bang & Olufseni kõrvapealsete kõrvaklappide BeoPlay H9 kolmas põlvkond, mida tähistataksegi lihtsalt 3rd Gen nimelisaga, võisid fännid esialgu pisut pettuda – välimuse osas on uus mudel pea äravahetamiseni sarnane vanaga. Kuid sisus ei pidanud keegi pettuma – olulisi täiendusi on mitmeid.

Bang & Olufseni BeoPlay H9 kõrvaklappide kolm põlvkonda on nime poolest eristatavad järgmiselt: BeoPlay H9 on esimene põlvkond, selle täiustatud mudel H9i teine põlvkond ning värske BeoPlay H9 3rd Gen kolmas (saadaval lisaks mustale ka beežina). Vaatame lähemalt, mis siis muutus uue mudeli tulekuga.

Esiteks, virtuaalne assistent ehk hääljuhtimine lisandus ja sai omaette nupu. Google Assistant´i hääljuhtimisega saad lihtsalt oma nutiseadmele käsklusi jagada, näiteks muusikapalasid vahetada, ilmateadet küsida või lasta uudiseid ette lugeda. Selleks tuleb vaid virtuaalse assistendi nuppu vajutada ning inglise keeles käsklus öelda.

Teiseks, aku kestab nüüd kuni 25 tundi muusikat mängides ja müra summutades – seega rohkem kui ööpäeva. Aku pole vahetatav.

Kolmandaks – kõrvapehmendused on ümber disainitud, et kõrvadel oleks rohkem ruumi ning oleks mugavam kuulata pikemat aega.

Veidi on muudetud ka alumiiniumist välisviimistlust, lisades lihvitud servad.

Kasutamismugavust on parandatud veel parema seadmete Bluetooth-ühendamise sisse-välja lülitamise võimalusega.

Kõige tähtsam – tark mürasummutus

Kuid kõige olulisem uuendus on muidugi mürasummutuse täiustamine. BeoPlay H9 kolmandal põlvkonnal on nn Advanced Active Noise Cancelling, mis saab veel paremini hakkama madala sagedusega taustamüraga ning inimkõne eemaldamisega, kui oma lemmikmuusikat kuulad. Samas lisandus Transparency Mode ehk läbipaistev režiim, kus – vastupidi – lastakse kõik välised hääled läbi, et saaksid näiteks kontoris teistega rääkida või ümbritsevaid hääli kuulda. Oluline on see kuulmine ka tänavaliikluses. Läbipaistvaks saab mürasummutuse teha puudutusega klappide metalsel puutetundlikul pinnal.

Bang & Olufseni kõrvaklappe saab ise järgi proovida Endla 16 asuvas Bang & Olufseni salongis. Osta saab nii kohapealt kui www.miterassa.ee e-poest.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.