Bang & Olufseni blogi

Beoplay HX – uued mürasummutavad kvaliteet-kõrvaklapid nii tööks kui muusikaks

Bang & Olufsen tegi harva esineva käigu ning tõi välja oma täiesti uue kõrvaklapiseeria – Beoplay HX on ülipika aku tööajaga, tootjale omase viimistletud disaini ja muidugi ka tipptasemel helikvaliteediga.

Bang & Olufseni märtsi lõpus välja kuulutatud aktiivse mürasummutusega kõrvapealsed klapid Beoplay HX on moonutustevaba digitaalse mürasummutusega. Aku kestab ühe laadimisega kuni 35 tundi (mürasummutuseta 40 tundi) ning selle pika aja kannatab mugavalt ära, kuna klapid on disainitud pikaaegseks kasutamiseks ja avaldavad kõrvadele oma pehme kohanduva polstriga mõõdukalt nõrka survet. Nahaga kokku puutuv osa on kaetud naturaalse lambanahaga, mis vastavalt töödeldud.

Beoplay HX kasutuseks sobib nii kodu- kui kontoritöö, reisimine või lihtsalt meelelahutus. Suured 40 mm kõlarielemendid mängivad hästi basse ja madalamaid sagedusi, kuid esitavad puhtalt ka keskmisi ja kõrgemaid sagedusvahemikke. Kasuks tuleb kuulamisel mobiiliäpi kasutamine: Bang & Olufseni rakendusega saab BeoSonicu funktsiooni kasutades muuta helitämbrit, kasutades ekvalaiserit ning mobiilist on võimalik reguleerida ka mürasummutuse tugevust.

Mobiilikõnedele on võimalik vastata neljast mikrofonist koosneva süsteemiga, mis lisaks selgele vastaja hääle ülesvõtmisele aitab teiste mikrofonide abiga vähendada ka taustamüra. See lubab kõnesid arusaadavalt teha ka siis, kui taustal on segavad hääled. Nii sobib Beoplay HX näiteks lastega kodus töötajatele või tänavamüras kõnedele vastamiseks. Bussis või lennukis olles võetakse aga mootorimüra vähemaks.

Teiste seadmetega ühendub Beoplay HX kiire ja stabiilse Bluetooth 5.1 kaudu. Ühilduvus on tagatud selliste funktsioonidega nagu Microsoft Swift Pair, Google Fast Pair ja Made for iPhone (MFi). Nendega on seadistamise ja ühendamise protsess kiire ning väga lihtne. Ühendada saab korraga kuni kahe seadmega, lülitudes hetkega ühe seadme küljest teisele. Näiteks võid arvutist muusikat kuulata, kuid juba mõne sekundi jooksul vastata mobiilist tulnud kõnele.

Kaasas on reisivutlar, millesse mahuvad vajalikud kaablid: üks 3,5 mm helijuhe (vajadusel võid pärast akude tühjenemist kaabliühendusega klappe edasi kasutada) ning USB-C laadimiskaabel.

Kõrvaklappe saab juhtida parema ja vasaku kuulari juures olevate nuppudega ning puutenupuga. Parempoolne nupp lülitab klapid sisse-välja või seab Bluetoothiga seadmega esmase ühenduse ootamise olekusse, vasakpoolne paneb aga käima eelseadistatud mürasummutuse (ANC) taseme või virtuaalse assistendi häälkäskluste vastuvõtuks. Puutenupp parema kuulari juures aga aitab muusikat pausile panna ja jätkata pausi kohast, kõne vaigistada või taastada, helivaljust muuta või eelmist-järgmist lugu mängida.

Beoplay HX mürasummutavad kõrvaklapid tulevad Bang & Olufseni esindustes müügile lähiajal.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.