Bang & Olufseni blogi

Beoplay M3 ja M5 – kompaktsed multiroom-kõlarid kogu maja katmiseks

Bang & Olufsenil on mugavad kompaktsed multiroom kõlarid, mida saab ühendada kodusesse võrku ja ühest kohast juhtida, mängides igal pool sama muusikat või tubade kaupa eraldi lugusid. Beoplay M5 on 360-kraadise heliga suurem ja õige pisut vanem mudel, M3 aga natuke uuem, väiksema koprusega ja ka kõige odavam Bang & Olufseni multiroom kõlar. Kui tahad maja katta mugavalt kompaktsete ja ühest kohast juhitavate kõlaritega, siis Beoplay M3 ja M5 ongi parajad ehituskivid, millega sellist helisüsteemi üles ehitada.

Beoplay M3.

Kuna Beoplay M5 on kallim, kuid see-eest 360-kraadise ja valjema heliga, siis võiks paar sellist kõlarit paigutada põhilisse kuulamiskohta, näiteks elutuppa. Teistes tubades, mis on väiksemad, piisaks ka pisemast Bang & Olufseni mudelist Beoplay M3.

Beoplay M3 on valikus kahe erineva värviga – must ja helehall. M5 lisaks ka pronksikarva välimusega. Nii M3 kui M5 on vahetatavate kõlarikatetega, seega võid vajadusel anda neile uue välimuse tunduvalt lihtsamalt kui selle asemel uut toodet ostes. Võid värvi vahetada kasvõi vastavalt meeleolule.

Beoplay M3 sisse mahub üks keskmiste ja kõrgemate sageduste kõlarielement ning 9,5 cm läbimõõduga bassikõlar. M5-l on eraldi kõrgemate sageduste kõlarielemendid, üks keskmiste sageduste jaoks ja üks võimas bassielement.

Beoplay M5.

Mõlemad kõlarimudelid on aga samade ühendusvõimalustega, mis teebki need sobivaks ühes Multiroom-süsteemis kasutamiseks. Olemas on AirPlay, Bluetoothi, Chromecasti tugi ning striimingutugi paljudele teenustele. Paraku poole odavam M3 ei toeta Spotify Connecti, kui tahad otse kõlaritest lasta oma Spotify striimi, aga sellest saab üle Spotify äpiga arvutile või mobiilsele seadmele, mis saadab heli ise juba juhtmevabalt kõlarisse.

Mõlemal mudelil on olemas analoogsisend heliallikatele, mis vajavad kaablit. WiFi tugi on kõikidele võrkudele, mis praegu levinud: a/b/g/n/ac (2,4 GHz / 5 GHz).

BeoPlay M3 ja M5 kõlareid saab ise järgi proovida Endla 16 asuvas Bang & Olufseni salongis, kus oma ala spetsialistid annavad asjalikku nõu kõlarite võimaluste ja paigalduse kohta. Osta saab nii kohapealt kui  www.miterassa.ee e-poest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.