Bang & Olufseni blogi

BeoRemote – ekraaniga pult, mis juhib kogu sinu meelelahutusmaailma

Kui Bang & Olufseni Beovisioni seeriat peetakse parima helikvaliteediga teleriteks ning tootja kõlarid on võitnud hulga auhindu parima kvaliteediga heli eest, siis loomulikult peaks ka pult, mis neid kõiki juhib, olema parim. Bang & Olufsen BeoRemote One BT Netflix ongi üks parimatest pultidest, mida koju diivanilauale muretseda ning sellega saab ühest kohast juhtida kogu oma Bang & Olufseni meelelahutusmaailma.

Mis teeb selle puldi eriliseks?

Kõigepealt muidugi teeb eriliseks ühendusviis – seadmel on nii traditsiooniline kui infrapunaühendus. See tähendab, et lisaks telerile saab juhtida ka kõiki oma kõlarisüsteeme, mis on üle Bluetoothi juhitavad. Kõlarid võivad paikneda tubades igal pool, seega infrapunane ühendus, mis nõuab otsenähtavust, pole alati parim lahendus. Bluetoothiga ulatad juhtima aga isegi siis, kui otsenähtavust pole. Vajalik on vaid levialas olla, mis on tavaliselt 10-15 meetrit.

Eraldi nupud, mida saad ise seadistada

Bang & Olufsen BeoRemote One BT Netflix pakub programmeeritavaid otsenuppusid ükskõik millistele valikutele, mida soovid oma puldi jaoks salvestada: näiteks eraldi nupu alla saab tuua lemmik-telekanali, striiminguteenuse või kõlariseaded. Pult juhib ka multiroom-kõlarisüsteemi, nii et seadistada võid kõlareid mängima just niimoodi, nagu ise tahad.

Selliseid nuppe, mida seadistada, on neli – kohe teleri juhtimise ja muusika nuppude kõrval.

Disain ja veelkord disain – alati esikohal

Taani meediaseadmete tootja on alati tuntud oma minimalistliku ja tipptasemel disaini poolest. Sellepärast pole ka BeoRemote One lihtsalt üks järjekordne nuppudega pult, vaid põhjalikult viimistletud nii väljast kui seest.

Väljast on korpus kas alumiiniumi või messingi tooniga, et sobiks kokku Bang & Olufseni teiste toodetega. Metalne korpus on vastupidav, nupud aga grupeeritud loogiliselt vastavalt sellele, milliseid kasutatakse kõige enam ja koos. Ka ekraanil kuvatav menüü on jaotatud kasutusvajaduse järgi, seega peaks esimest korda puldi kätte haarav kasutaja kohe kõik põhilised funktsioonid sealt üles leidma.

Samuti on korpus kergelt kumer, nii et lauale pannes jääb see keskelt veidi õhku – ikka selleks, et oleks parem siledalt pinnalt haarata ning muidugi ka selleks, et kergelt kumerduvat pulti oleks mugavam käes hoida.

Nuppe pole liiga palju, minimalistlik kombinatsioon aitab paremini orienteeruda kõigis võimalustes. Igapäevaselt saad juhtida oma nutiteleri põhifunktsioone, kuid väga lihtne on ümber lülitada ka helisüsteemi juhtimisele või uurida WebOS-i operatsioonisüsteemi äppide võimalusi ja vaadata striiminguteenustest filme või kuulata netiraadioid, samuti Spotifyst või Deezerist muusikat.

Side on kahepoolne

Enamus pulte on ühepoolsed – saadavad seadmetele juhtkäske ja ise midagi vastu ei võta. BeoRemote One aga suhtleb kahes suunas – 1,3-tolline 128×128 piksline OLED ekraan näitab sinu käes seda, mis allikast muusika mängib, millised kõlarigrupid ja subtiitrite valikud on saadaval, need menüüd pannakse kokku seadmetest endast tuleva info põhjal.

Bang & Olufsen BeoRemote One BT Netflix on kasutatav kõigi Beovisioni seeria teleritega ning kõikide Bang & Olufseni kõlarite või kõlarisüsteemidega, mis toetavad üle Bluetoothi juhtimist.

BeoRemote One pulte saab proovida ja osta Bang & Olufseni salongist Endla 16, T1 Mall of Tallinn kaubanduskeskuses asuvast MySound2Go poest või www.miterassa.ee e-poest.

E-poest on näha ka toodete erinevate viimistlustega mudelite saadavust kohapeal kauplustes.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.