Bang & Olufseni blogi

Beoremote Halo – üks rõngas, mis juhib neid kõiki

Üks võimalus on juhtida oma nutikaid kõlareid mobiiliäpist, kuid miks mitte kasutada ka füüsilist, efektset, Bang & Olufsenile omase tippdisainiga juhtseadet, millega saab teha kohe ja rohkem, kui äpi menüüdest kiirustades võimalik?

Halo on mõeldud nii lauale kui seinale – selleks leiab valikust erinevad mudelid. Seadmel on puutetundlik LCD ekraan, kust saab näha, millist kõlarit parajasti juhid ja saab valida heliseadeid sellele kõlarile.

Seadet saab ühendada Beosound Core´i kaudu Beolabi kõlaritega või Beosound Shape´iga. Otse saab ühendada Beovision Eclipse´i, Beovision Harmony telerite, Beolab 28 stereokõlarite ning muidugi kõigi Multiroom kõlaritega: Beosound Stage, Beosound 1 (1 & 2nd Gen.), Beosound 2 (1 & 2nd Gen.), Beoplay A9 (2nd, 3rd ja 4th Gen.), Beoplay M3, Beoplay M5, Beoplay A6, Beosound Edge, Beosound 35, Beosound Essence 2nd Gen, Beosound Emerge, Beosound Level, Beosound Balance.

Lauaversioon Halost sisaldab akut, nii et seda saab kodus kaasas kanda või tõsta just sinna, kuhu vaja. Laadimine käib USB-C kaudu või juhtmevabalt Beoplay laadijaga. Seinaversioon saab toidet USB-st, toiteplokist või PoE adapterist üle LAN kaabli (see lahendus on saadaval eraldi lisana). Kuna täiendavat paigaldamist pole vaja, saab selle ühendada otse juhtmevabade Multiroom kõlarite või Beosound Core´iga ja esitada oma lemmikmuusikat vaid ühe puudutusega.

Seinale kinnitatav versioon aga sobib kasvõi igasse tuppa nähtavale kohale, kust saab muusikat juhtida sama lihtsalt, nagu ruumide valgustust.

Beoremote Halo ekraanil on neli nn lemmiknuppu. Kui kuulata Bang & Olufseni muusikasüsteemis konkreetset raadiojaama, võib lemmiknuppu all hoida ja konkreetne raadiojaam salvestatakse nüüd sellele nupule. Lemmikute salvestamise lihtsus on üle võetud klassikalistest autoraadiotest, mis on olnud kasutusel juba aastakümneid.

Ühenduseks on kasutusel nii WiFi kui Bluetooth, seinaversioonil üle adapteri ka LAN võrguühendus.

Beoremote Halo on müügil Bang & Olufseni esindussalongis Endla 16 ja Miterassa e-poes.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.