Bang & Olufseni blogi

Beosound Shape ehk kõlarid, mida saad kunstiteosena seinale laduda

Bang & Olufsenil on kõlarid, mille lõpliku välimuse saab igaüks ise disainida vastavalt oma soovidele ja vajadustele. Tegemist on kärjekujulistest moodulitest kokkupandava kõlarisüsteemiga, mille saab seina või lakke paigutada kunstilise kompositsioonina, valides igale kõlarielemendile just sellise katte, nagu meeldib.

Külarisüsteemil on ka mõni kohustuslik element, aga see ei tähenda, et välimus sellest mõjutatud saaks, sest kõik elemendid olenemata oma funktsioonidest näevad väliselt samasugused välja. Erinevus on vaid katetes, millaga neid katta.

Kõige lihtsam kõlarielement on lihtsalt helisummutav kärjekujuline moodul, mille eesmärgiks on ruumi akustikat parandada. Neid võib paigaldada sobivatesse kohtadesse aktiivkõlarite vahele, et peita ka ühenduskaableid ja ühendada eraldi asuvaid kõlareid.

Iga kuue elemendi kohta on üks nn hub ehk ühenduskeskus, mis ühendab kõlarielemente ja võimendi.

Kõlaril on suurem bassikõlar ja väiksem, kõrgemate sageduste esitamiseks mõeldud kõlarielement, kokku võib ühte süsteemi ühendada kuni 44 sellist kärjekujulist kõlarit.

Võimendi on samasuguse kujuga ja riidest kattega kaetav, pakkudes võimsust 8 x 80 vatti. Iga võimendi suudab ära toita kuni neli kõlarit.

Beosound Core ehk ühendusmoodul tagab juhtmevaba ühenduse heliallikatega ja kadudeta juhtmevaba heliedastuse, toetades nii Apple Airplay´d, Chromecasti kui Bluetoothi.

Sobiva kõlarikomplekti saad kokku panna siin.

Beosound Shape kõlareid ja selle juurde käivaid lisasid saab proovida ja osta Bang & Olufseni salongist Endla 16 või www.miterassa.ee.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.