Bang & Olufseni blogi

Beovision Horizon – tõeliselt paindliku paigutusega disainteler

Kui tavaliselt on teleri ostmisel paar võimalust, kas panna suur ekraan koos kaasasoleva jalaga telerilauale või jätta jalg ära ja kinnitada mõne universaalse VESA kinnitusega seinale, siis Taani disainelektroonika tootja Bang & Olufsen pakub lisadena kaasa stiilseid võimalusi paigutada ekraan just sinna, kuhu tahad.

Lisaks paindlikele paigutusvõimalustele on Bang & Olufsen Beovision Horisoni sarja 4K telerid välimusega, mida ühelgi teisel teleril pole. Veidi industriaalne, mati kareda pinnaga ja otsekui kuskilt tööstusehitisest pärit ribid ekraani all torkavad kindlasti silma ja annavad tavalisele telekakastile omaette disainiväärtuse elutoas. Tegelikult ju võikski kõige nähtavamal ja kõige tähtsamal kohal elutoas asuv seade olema ju midagi enamat kui lihtsalt pilti näitav silmatorkamatu plaat.

Kas asetad selle erilise teleri lauale, põrandale või seinale, vahet pole – selleks on olemas korralikud Bang & Olufseni enda samas stiilis lisatarvikud.

Kõige tüüpilisem teleri koht on laual – kas diivanilaual või mõnel muul tasapinnal.

Selleks on telerile võimalus valida toetav jalg. Ekraani esiserv toetub lauale ning jalga näha pole. Tugi annab ekraanile sobiva kalde.

Siin on Bang & Olufsen Beovision Horizoni 40-tollise diagonaaliga mudel, siin aga 48- tolline. Väiksem mudel sobib hästi näiteks kööki või mujale väiksemasse ruumi, 48-tolline magamistuppa. Neis tubades võib ekraan olla seinale kinnitatud, kuigi ka elutuppa võib seinakinnitus kasuks tulla põrandaruumi kokkuhoiu mõttes. Bang & Olufseni seinakinnitus lubab ekraani külgsuundades pöörata, et saaksid oma vajadustele sobivalt vaatenurka kohendada.

Kui oled hankinud disaintoote, siis polegi seda alati sobiv millegi muu peale asetada – Bang & Olufsen Beovision Horizoni sarja teleritele on olemas stiilne kõrgem jalg, millega saab ekraani paigutada lihtsalt seina äärde ilma diivanilaua valimisele aega kulutamata – minimalistlik disain sobib minimalistlikult avarasse tuppa ja jalg hoiab ekraan parajal kõrgusel.

Suures elutoas võib olla vajadus ekraani nihutada või liigutada – näiteks selleks, et kööginurgast või terrassilt poolelijäänud saadet edasi vaadata. Ratastel telerit saab igale poole väga lihtsalt ka üksi transportida ning isegi 48-tollise suurema mudeli liigutamine pole probleem. Jalgpalli MM-i jaoks võib ju veeretada teleri kasvõi sauna eesruumi.

Tippheli otse telerist

Bang & Olufseni tooted on tuntud oma tippklassi heli poolest. Ka Horizoni sarja teleritel on väga hea helikvaliteet ning muidugi sobib seda kuulata ka ilma lisakõlariteta. Multiruum-süsteemiga ühilduvus tähendab, et heli saab jagada veel teistesse tubadesse vastavatesse multiruum-kõlaritesse.

Android toob tuhanded äpid

Operatsioonisüsteemiks on Horizoni mudelitel Android TV, seega saad tuhandete Androidi-äppide seast valida endale vajalikud rakendused ja need telerisse installida. Netflixi 4K filmid või Youtube´i 4K videod on vastavate rakenduste abiga suurelt ekraanilt kogu oma eheduses vaadatavad.

Bang & Olufsen Beovision Horizon seeria telerid on müügil Bang&Olufseni Endla 16 Salongis või www.miterassa.ee.

Märksõnad: ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.