Bang & Olufseni blogi

Kõlar, mis on põrutus-, temperatuuri-, vee- ja tolmukindel: rännumehe parim sõber

Besound Explore on disainitud nii, et ta võimalikult hästi vastu peaks. (c) Foto: pressifoto
Besound Explore on disainitud nii, et ta võimalikult hästi vastu peaks.Foto: pressifoto

Inimene on loom, kellele meeldib end proovile panna. Miks muidu me käiksime matkadel mööda kitsaid loodusradu ja konarlikke mägiteid või suusataksime kaugel keset paksu metsa.

Nii imelik kui see ka pole, aga kui sellise pingutust nõudva väljakutse juba ette võtame, siis tahame samas selle kogemuse muuta võimalikult meeldivaks.

Muusika on midagi, mida inimkond on pingutust nõudva tegevuse juurde kasutanud juba ammustest aegadest ja miks peaks see teisiti olema tänapäevalgi!

Just seda silmas pidades on Bang&Olufsen töötanud välja spetsiaalse kerge kõlari Besound Explore, mis sobib ka kõige karmimatesse oludesse, kannatades välja nii matkamise käigus vastu maad kukkumise, tolmupilve mähkumise kui laagriplatsil vihma kätte unustamise. Isegi kui kõlar kukub poriauku, pole sellest midagi. Selle võib järgmises ettejuhtuvas ojakeses lihtsalt puhtaks loputada.

Kõlarile on lisatud eraldi spetsiaalne pannal, mille abil saab seda näiteks seljakoti või püksivöö külge kinnitada, aga ka telgi lakke riputada. Nupud reageerivad ka kinnastatud käele, nii et kõlar sobib koguni pakaseliste ilmadega.

Maailma tippkvaliteet

Tegemist on Taanis toodetud seadmega, sest ainult seal on võimalik selle tippkvaliteet tagada. Kuigi mõõtmetelt väike, on kõlari heli erakordselt puhas.

Seade on külgedelt kujundatud alumiiniumist ribadega, mille vahel olevatest piludest pääseb välja heli. Ribistruktuur aitab kõlarit kaitsta põrutuste eest.

Kõlari põhja alla on kleebitud kummist sõõr, mis teda tasapinnal paigal hoiab.

Kõlari aku peab vastu 27 tundi, mis on just paras aeg ühe korraliku matka jaoks. Ja hei, kui võtad matkale kaasa paarilise, kellega koos heli veel võimsamaks keerata soovite, siis palun väga: Besound Explore ühildub topeltägeda helikogemuse pakkumiseks ka teise täpselt samasuguse kõlariga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.