Bang & Olufseni blogi

Kõlarite Beoplay A9 uus neljas põlvkond sai mitmeid moodsaid lisasid

Beoplay A9 on Bang & Olufseni eksklusiivsete kõlarite valikus juba olnud aastast 2012. Sel kevadel välja tulnud neljas põlvkond ehk MK4 toob nagu eelmisedki juurde mitmeid uusi funktsioone, mille järgi kasutajatel vajadus on tekkinud.

Vaatamegi, mida saame uute Beoplay A9 MK4 kõlaritega juurde kvaliteetse muusika kuulamiseks ja muudeks tegevusteks.

  • Sisseehitatud Google Assistant mitte ainult ei aita sul muusikat mängida ja lugusid valida, vaid lisaks ka häälkäsklustega targa kodu seadmeid juhtida ja muidugi ka Google´i otsingut teha või teisi igapäevaseid toiminguid – näiteks kalendrisse sissekande tegemine, ilmateate küsimine, sõiduplaanide uurimine jne.
  • Active Room Compensation ehk helitämbri seadmine vastavalt toa akustilistele omadustele on Bang & Olufseni tehnoloogia, mis sisemise mikrofoni abiga “kuulab”, kuidas ümbritsev ruum heli peegeldab ja teeb vastavalt tulemustele korrektiivid esitatava muusika tämbrisse. Kasutaja saab ise defineerida erinevaid filtreid, mis ruumi akustikat arvestaks ja neid siis ise vastavalt vajadusele ümber lülitada. Kokkuvõttes kompenseerib see tehnoloogia kas liiga kajava või vastupidi – liiga tuhmi peegeldusega ruumi omadusi ning lubab kuulata parima kvaliteediga muusikat igas olukorras.
  • Toitekaabel on nüüd kangaga kaetud. Tundub pisiasi, kuid välimuse täiuslikkusele annab selline detail palju kaasa – kui kõlarikate ise on kvaliteetsest kangast, siis plastist juhe kõlari taga mõjuks kui võõrkeha.
  • Parem striiming, parem WiFi. Täiustatud on striimingumootorit, mis töötab näiteks Chromecastiga nüüd paremini ja WiFi ühendust, mis lubab stabiilsemat ja suurema levialaga juhtmevaba ühendust. Ka Apple AirPlay 2 multiroom tugi on neljandal põlvkonnal olemas.
  • Uued standardverisoonide materjalid: mustal kõlaril on nüüd standardina pähklipuust ning valgel tammest jalad.

Beoplay A9 MK4 kõlarit saab järgi proovida Bang & Olufseni salongis Endla tänav 16 ning osta kas salongist või e-poest.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.