Bang & Olufseni blogi

Kolm Bang & Olufseni kaasaskantavat kõlarit, mis läksid “Musta müügiga” palju soodsamaks

Bang & Olufsenil on valikus mitmeid mugavaid kõlareid, mida saab lisaks kodus kuulamisele ka õue kaasa võtta, kuna need on akuga ja ilmakindlad. Siin on valik kolmest heast mudelist, mis seoses käimasoleva” Musta müügi” soodustusega on oma hinnast kaotanud ligi 25 protsenti.

Beosound Explore

Beosound Explore on nagu kõlarimaailma tank. Selle anodeeritud (II-tüüpi) kriimustuskindel ning tugev alumiiniumist metallkorpus kannatab suuremaid kukkumisi ja lööke, lisaks on kõlar täielikult vee- ja tolmukindel, vastates IP67 standardile. Pole probleemi, kui see näiteks vette kukub.

Beosound Explore´il on küljes mugav karabiin, millega seda näiteks seljakoti külge kinnitada.

Samas on kõlari helikvaliteet endiselt Bang & Olufseni toodete tasemel ja selles osas pole suuri järeleandmisi tehtud. Maksimaalne võimsus on 2×140 W ja aku kestab 27 tundi.

Beosound A1 2nd Gen

Bang & Olufseni omapärase disainiga välitingumustesse sobiv kõlar sai uue põlvkonnaga kergemaks ja võimsamaks. BeoSound A1 2nd Gen on suure, 3,5-tollise kõlarielemendiga, mis annab välja korraliku bassi ja lisaks on olemas 0,75-tolline kõrgemaid sagedusi kiirgav eraldi kõlarielement. Muusika levib ühtlaselt igas suunas.

Heli aitavad võimendada kaks 30 W võimendit, üle Bluetoothi saab seadmesse edastada kvaliteetset aptX toega striimi.

Aku kestab kuni 18 tundi, vaiksema helivaljusega kuulates aga kuni 48 tundi. Laadimine käib üle USB Type-C ning aku saab täis ligi 2,7 tunniga.

BeoPlay Beolit 20

Sangaga kaasaskantav võimas kohverkõlar töötab lisaks muusika mängimisele ka juhtmevaba laadijana – kõlarile tuleb jätta mõni Qi standardit toetav seade ning see hakkab end laadima.

Beolit 20 sobib nii kodus kasutamiseks kui ka välja kaasa võtmiseks, sest on vastupidav ja korpus on valmistatud tugevast anodeeritud alumiiniumist.

Kõlari True360 tehnoloogia aitab heliga täita kogu ruumi kõik nurgad, Beoplay mobiilirakendusega aga saab lihtsalt muuta oma heliseadeid. Tavapärase helitugevusega kestab aku kuni 8 tundi.

Kui soovid stereokõlarite paari, siis üsna lihtsalt saab omavahel juhtmevabalt paaritada kaks Beolit 17 või Beolit 20 kõlarit ning kasutada neid vasaku ja parema kanali kõlaritena.

Praegu on “Musta müügiga” hinnad all kuni -40%. Vaata lähemalt kõiki pakkumisi siit. “Must müük” kestab 29. novembrini.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.