Bang & Olufseni blogi

Kolm head kinki disaini ja kvaliteetse muusika sõbrale

Kui kingisaajaks on hea disaini ja kvaliteetse muusika hindaja, siis siin on kolm kingisoovitust igaks olukorraks Bang & Olufseni toodete seast.

Beoplay H9 – kõrvapealsed klapid mugavaks kuulamiseks kõrvaliste häirijateta

Beoplay H9 kolmanda põlvkonna klapid said mitmeid olulisi uuendusi: lisandus virtuaalne assistent Google Assistant ja sai omaette nupu, aku kestab nüüd kuni 25 tundi muusikat mängides ja müra summutades ning lambanahksed kõrvapehmendused on ümber disainitud, pakkudes rohkem ruumi ja mugavust.

Kuid muusika kuulamiseks kõrvaliste häirijateta on kõige tähtsam lisandus kindlasti intelligentne mürasummutus. See eemaldab veel tõhusamalt madalsageduslikud helid (näiteks mootorimüra) ja inimkõne, kuid lisanupust võib kõne ka läbi lasta ning teha mürasummutuse läbipaistvaks.

Beoplay E8 – tõelise vabaduse armastajale

Beoplay E8 teise põlvkonna klapid pakuvad nii stiilsust kui vabadust – need on kõrvasisesed juhtmevabad klapid koos laadimiskapsliga, mida saab omakorda laadida ka juhtmevaba laadimisalusega.

Nahast kattega karp laeb kõrvasiseseid juhtmevabasid klappe ning kas USB kaabli kaudu või juhtmevabalt enda akut. Tippklassi helikvaliteediga BeoPlay E8 2.0 kõrvaklappidel on puutepind, millega saab mugavalt puudutustega muusikakuulamist juhtida. Samuti on olemas hääljuhtimise tugi virtuaalse assistendi kasutamiseks.

Beoplay A1 – kõlar nii matkale, aiapeole kui kontorisse

Kui kingisaaja on matkaja, reisija, suhtleja ja muusikasõber, siis parim kink talle on Beoplay A1. Piisavalt võimas kõlar esitab muusikat kuni 140 W kõlarist juhtmevabalt kuni 24 tundi, kaks kõlarit saab ka omavahel stereopaariks ühendada.

True360 tehnoloogia tekitab efektse ruumilise heli, nagu oleks kaasas kodukinosüsteem või korralik võimas kõlarisüsteemiga muusikakeskus.

Kuna seadmest saab anda häälkäsklusi ja kõlar on varustatud sisemise mikrofoniga, siis sobib see käed-vabad seadmeks mobiilikõnede vastuvõtmisel.

Reisil olles saab kõlari kinnitada aasaga koti külge või panna kuhugi rippuma, korpus kannatab tolmu ja veepritsmeid.

Kõrvaklappe ja kõlareid ning teisigi Bang & Olufseni tooteid saab osta Bang & Olufseni salongist Endla tänav 16 ja e-poest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.