Bang & Olufseni blogi

Kolm head kõrvaklappi, mis aitavad kodukontoris hästi keskenduda

Avatud kontor võib olla küll mürarikas ja keskendumist segav, kuid täpselt sama võib juhtuda ka kodukontoris, kus sina pead tööd tegema, aga lapsed mängivad ja teistel pereliikmetel on parajasti vaba aeg. Parim vahend ümbrusest eraldumiseks on suured kõrvapealsed klapid. Siin on kolm head keskendumist suurendavat Bang & Olufseni klappi.

BeoPlay H4

Need Bang & Olufseni stiilsed kõrvaklapid kestavad ühe laadimisega pikalt – vähemalt 19 tundi. Aku saab täis 2,5 tunniga. Kodutöö jaoks seega igati sobilikud klapid, mida ei pea keset tööpäeva laadima hakkama.

Kodus saad sujuvalt tööpäeva juppideks jagada, kuulata pauside ajal muusikat ja osaleda pikkadel videokoosolekutel, ilma et kõrvad väsiks, sest Bang & Olufseni klappide polstrid on pehmed, nahasõbralikud ning mäluga, võttes täpselt sinu pea kuju. Ühtlasi summutavad kõrvapolstrid füüsiliselt väliseid helisid. Neil klappidel küll aktiivset mürasummutust pole, kuid taustahelisid aitavad need pehmendada küll.

Kasutada saab virtuaalassistenti, et klappide kaudu häälkäsklustega oma nutiseadmeid juhtida. Kaasas on 1,2-meetrine kaabel, kui tahad kuulata 3,5 mm pistikust ühendades. Siis pole oluline, kas akud on laetud või mitte.

BeoPlay HX

Beoplay HX on aktiivse mürasummutusega ning eriti pika aku tööajaga – kuni 35 tundi. Sellega saab laadimata hakkama mitu päeva. Kui vaja akud uuesti täis laadida, siis kulub selleks rohkem aega – kolm tundi.

Need kõrvaklapid on ideaalsed kodus töötamiseks, et teised ei häiriks sind ja sina teisi. Mitu mikrofoni hoolitsevad selle eest, et kui teed läbi klappide mobiilikõnesid, ei kostaks sisse taustahääli ning teised osapooled kuuleksid vaid sinu enda häält.

Mürasummutuse taset ja muid heli seadeid saab muuta Bang & Olufseni äpist. Kaasas on kaabel, kui tahad kuulata 3,5 mm pistikust ühendades.

BeoPlay H95

H95 on Bang & Olufseni 95. sünnipäeva puhul välja toodud tippmudel. Tootja on sellega eriti pingutanud – nii materjalid kui helikvaliteet on tipust.

Klapid on teistest veidi raskemad, kuid aku tööaeg see-eest palju pikem: 38 tundi. Kuigi aku kestab kauem, kestab laadimine neist kolmest kõige lühemat aega, vaid kaks tundi. Seega saad kiirlaadimisega alati energiat ruttu juurde isegi siis, kui oled vahetult enne koosolekut unustanud klappe laadida.

Mikrofoniga saad vastata kõnedele ning taustamüra eemaldatakse, puutetundlik juhtimine ning heli seadistamine koos mürasummutuse taseme määramisega mobiiliäpist teevad neist klappidest sobiva vahendi igas olukorras keskendumiseks. Lisaks on võimalik H95 väga kompaktseks kokku pakkida, et reisile kaasa võtta. Kaasas on kaabel, kui tahad kuulata 3,5 mm pistikust ühendades.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.