Bang & Olufseni blogi

Kolm väga soliidset kohta, kus võid kohata Bang & Olufseni

On loomulik, et oma valdkonna tipp-brändidega soovivad koostööd teha tuntud tootjad muudelt elualadelt. Bang & Olufseni logo leiab lisaks Taani kvaliteetelektroonika tootja enda toodetele ka mitmetelt teistelt tuntud tegijate tippklassi seadmetelt.

Siin on kolm näidet, kus võib kokku puutuda Bang & Olufseni kvaliteediga.

Lenda 1. klassis, kus müra summutavad parimad kõrvaklapid

Singapore Airlines teatas oktoobris, et hakkab paljudel oma 1. klassi lendudel pakkuma lisaks kogu muule luksusele ka parimat helielamust, jagates reisijatele kasutamiseks Bang & Olufseni mürasummutavaid kõrvapealseid kõrvaklappe Beoplay H9i. Nende tööaeg on 18 tundi, seega ei saa akud tühjaks ka üle ookeani lendude ajal.

Singapore Airlines´i 1. klassi peetakse üheks maailma parimaks ja suurimaks, seal on võimalik ka täispikkuses end voodis välja puhata. Luksusliku helielamuse saavad 1. klassi reisijad, kes on ostnud pileti Singapuri ja Londoni, Sydney, Hong Kongi, Shanghai või Zürichi vahelisele lennule.

Aasta parimas arvutis on Bang & Olufseni heli

2018. aasta parimaks arvutiks valiti HP Spectre x360. Sellel on helisüsteem Bang & Olufsenilt ning tegemist on universaalse masinaga, mida saab kasutada erinevates olukordades: tavalise sülerina, tahvlina, “telgi” asendis presentatsiooni esitamiseks või filmi vaatamiseks. Viimase puhul toetab kvaliteetset pildielamust tipptasemel heli. Kõlarid on suured ja valjud.

Bentley Continental GT – kõlarid toovad kvaliteetse stuudiokõla autosalongi

Bentley omanik võib istuda tavaliselt auto tagaistmel, kuid Bang & Olufsen on selle masina jaoks loonud kõlarisüsteemi, mis viib ruumilise heli kõik nüansid iga istekohani. Lisaks saab juhtpaneelilt valida kõla vastavalt oma meeleolule: kas rohkem särav või pigem pehme, energilisem või pigem rahustavam. Tegemist on auto jaoks loodud tippklassi lahendusega, mis arvestab ka salongi kostuva tänavamüraga ning vähendab seda.

Beoplay EH9i kõrvaklappe ja teisi Bang & Olufseni tooteid saab proovida ja osta Bang & Olufseni salongist Endla 16, T1 Mall of Tallinn kaubanduskeskuses asuvast MySound2Go poest või www.miterassa.ee.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.