Bang & Olufseni blogi

Kuidas leida endale sobiv Multiroom- ehk võrgukõlar?

Üks kõlar on hea, kaks veel parem, aga võrku ühendatud kõlarid annavad kodus juba täieliku muusikavabaduse, sest nendega määrad ise, mis muusika igas toas mängib. Siin on soovitused, milline kõlar Bang & Olufseni valikust võiks just sinu vajadustele sobida.

Mõistlik on ühendada oma kõlarid võrku WiFi kaudu, sest siis ei pea lisajuhtmeid vedama ning saab paigutada kõlarikastid just nii, nagu kuulamiseks kõige parem. Multiroom kõlareid saab juhtida mobiiliäpist, valides ja grupeerides kõlareid ning mängides muusikat kas kõigis ühendatud seadmetes samamoodi, grupiti erinevalt või miks mitte igast kõlarist ise lugu lastes.

Bang & Olufsenil on olemas nii suuri ja võimsaid Multiroom kõlareid nagu Beoplay A9 oma ikoonilise kujundusega kui ka mobiilseid ja kompaktseid, nagu Beosound Level väga omapärase disainiga, heliseadistusi saab neil kõigil väga lihtsalt ühest kohast (äpist) sättida.

Beosound Level – nii paikne kui ka mobiilne

Kui otsid väga stiilset ja erilise disainiga kõlarit, siis Beosound Level on Bang & Olufseni uusim Multiroom kõlar, mis neid vajadusi hästi rahuldab.

Selle kõlari võid paigutada lauale, seinale, kapile või põrandale, võtta kaasa teise tuppa juhtmevabalt (aku kestab 16 tundi) ning kasutada nii üksi, stereopaarina kui võrgukõlarite süsteemis. Juhtida saab helivaljust puutepinnalt kõlari küljel või mobiiliäpist.

Beosound Balance – muusika igas toanurgas

Kui tahad, et muusika kostaks ühtviisi hästi nii kõlari ees, taga kui külgedel, siis hea valik on Beosound Balance GVA, millel on sees kokku seitse kõlarielementi ning mida Bang & Olufsen ise nimetab heliskulptuuriks. WiFiga (või LAN kaabliga) võrku ühendatav seade toetab hääljuhtimist ning levinud striiminguteenuseid, seda saab kasutada ka üle Bluetoothi, valikus on erineva värvusega mudeleid helebeežist mustani.

Beoplay A9 MK4 – kolmejalgne suur kõlar esindusruumi

Kolme puidust jalaga suur ümmarguse kujuga kõlar Beoplay A9 MK4 on väga esinduslik, seda saab kohendada sisekujundusega vastavusse nii kõlarikatte kui puidust jalgade sobiva valikuga. Kolmel jalal seisva heliallika võib paigaldada põrandal just sellisesse kohta, kust see annab kõige parema helielamuse, samal ajal istub Beoplay A9 hästi ka kõige nähtavamasse kohta ruumis, mõjudes kui moodne skulptuur.

Seadmel on puutetundlik juhtimine, võrgukõlarit saab seadistada mobiiliäpist ning ühendada nii LAN-kaabli, WiFi kui Bluetoothi kaudu. Multiroom-kõlar toetab AirPlay 2, Chromecasti ja Spotify Connecti teenuseid, samuti on olemas hääljuhtimise tugi.

Beosound Stage – uus helikvaliteet nutitelerile

Ribakõlar Beosound Stage on IFA tooteauhinna saanud Bang & Olufseni Multiroom seade, mille võid teleri lisakõlarina kinnitada ekraani alla seinale või panna teleka ette lauale, valides sisekujundusega sobiva kõlarikatte ja raami.

Kuigi tegemist on ribakõlari ehk Soundbariga, ei pea seda kasutama vaid teleri vaatamiseks. 11 sisemist kõlarielementi ja 550 W koguvõimsust tähendavad, et sellega saab täita ka suurema ruumi muusikaga ning nagu Multiroomile omane, võid ühendada samasse võrku ka kõik teised võrgukõlarid ja neid ühest mobiiliäpist juhtida. Serval on veel eraldi puutetundlik juhtimispaneel.

Beosound Edge – efektne ja võimas võrgukõlar

Silindrikujuline Beosound Edge on võimas ja mugava kasutajaliidesega kõlar, mida saab juhtida ka kõlarit pöörates-veeretades. Valida on erinevatest materjalidest kõlarikatete vahel, paiguta nii lauale, põrandale kui seinale, kuidas parajasti vaja. True360 helisüsteem täidab heliga kogu ruumi.

Ühendada Multiroom-süsteemiga saab seadet üle juhtmevaba ühenduse või kaabliga, nutiseadmetest saab mängida heli Bluetooth-ühendusega. Striiminguteenused on toetatud, äpist juhtimine samuti.

Beoplay M5 – hea ehitusplokk kogu kodu katva helisüsteemi loomiseks

Kui tahad katta toad, köögi, sauna eesruumi ja veel mõned kohad oma Multiroom helilahendusega, siis heaks ehitusplokiks sellise süsteemi rajamisel on väike ja kompaktne Multiroom kõlar BeoPlay M5.

See on suuruselt sobiv ka kitsamatesse oludesse, pakub True360 tehnoloogiaga kogu ruumi igas suunas täitvat heli, on ühendatav WiFi, LAN-i ja Bluetoothi kaudu, toetab Airplayd, Chromecasti ning Spotify Connecti. Vahetatav esipaneel võimaldab lihtsalt disaini muuta ja kohendada toa toonidega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.