Bang & Olufseni blogi

Kus siis veel? Bang & Olufsen näitas kõrvaklappide uut kollektsiooni Taani moenädalal

Kaader videost

Taani tippdisaini elektroonikatoodetesse valanud tehnoloogiafirma Bang & Olufsen on moega üsna lähedalt seotud, sest tootjal tuleb pidevalt välja hooajalisi moekollektsioone uute trendivärvidega. Seega on igati loogiline, et uut kõrvaklappide kollektsiooni SS19 näeb esimesena modellide kaelas  moenädala Copenhagen Fashioned Week Catwalk´il.

Tegemist ongi Bang & Olufseni traditsiooniga tuua algavatel moehooaegadel välja oma mõne senise toote täiustatud ja värskendatud variant. Allpool näha olevast vihjevideost, mis avaldati alanud Copenhagen Fashioned Week´il, ongi näha, et tegemist on Bang & Olufseni Bluetooth-ühendusega kõrvapealsete mürasummutavate klappide BeoPlay H9i uue kevadkollektsiooniga, millel on ilmselt lisatud valikusse algava kevadhooaja trendivärvid ja võimalik, et tehtud veel pisitäiendusi.

BeoPlay H9i on korralikud ehtsast lambanahast kõrvapolstri kattega väga kvaliteetsed juhtmevabad klapid, mille aku kestab kuni 18 tundi. Sisse on ehitatud ka mikrofon, et saaksid seda kasutada mobiilikõnedele vastamiseks ja klappe saab paaritada korraga kuni kaheksa erineva seadmega. Aktiivne mürasummutus on juhitav puutetundliku metallpinnaga ning sealt saad vajadusel seada hetkega ka nn läbipaistva režiimi, mis laseb ümbritsevad helid läbi, et sa neid selgelt kuuleksid.

Lisaks lambanahale on ka muud materjalid vastupidavad ja kvaliteetsed: tugikonstruktsioonid ja korpuse välised osad on roostevabast terasest ja Bang & Olufseni poolt töödeldud alumiiniumist.

Klappide kaal on tugevatele materjalidele vaatamata vaid 285 grammi.

Vaata lähemalt, kui palju Bang & Olufsen Taanis oma uue kollektsiooni kohta avaldas, sellest tutvustusvideost:

Vaata ka meeldetuletuseks, milline oli sügistalvine kollektsioon.

Bang & Olufseni kõrvaklappe saab ise järgi proovida ja osta Bang & Olufseni salongist Endla 16, T1 Mall of Tallinn kaubanduskeskuses asuvast MySound2Go poest või www.miterassa.ee e-poest.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.