Bang & Olufseni blogi

Liitreaalsus aitab kõlarid ja teleri juba enne ostmist kodus paika sobitada

Kui ostad oma koju mõne uue disaintoote, siis loomulikult tahaks enne vaadata, kas see ikka sobib oma kohale või milline oleks see kõige sobivam koht. Bang & Olufsen tegi selle jaoks liitreaalsuse äpi.

Mobiililiäpp B&O AR Experience, mis kasutab liitreaalsust, aitab kaamerast paistva pildi taustal sobitada oma tuppa nii Beovisioni nutitelereid kui kõlareid. Nutiteleri puhul saab kohe selgeks, kuhu see kõige paremini mahub ja kas võiks võtta hoopis suurema või väiksema mudeli. Samuti selgub pildilt, kas paigaldada seade põrandajalaga, seinakinnitusega või peaks hoopis telerilauale panema.

AR Experience äppi on lihtne kasutada. Valid kõigepealt välja toote, mida soovid tuppa sobitada, siis skännid oma ruumi iPadi või iPhone´i kaameraga sisse, järgmisena hakkad väljavalitud toodet toas virtuaalselt ringi tõstma. Valida saab erinevat värvi Bang & Olufseni mudeleid ja disainivariatsioone. Samuti on võimalik korraga paigutada mitu toodet.

Kui kõik sobib, saab pildi salvestada ning saata sõbrale, pereliikmetele või toote müüjale, et tellida see mudel.

Eriti kasulik on see äpp näiteks Beosound Shape´i moodulkõlari tellimisel – siis saad kärjekujulistest moodulitest oma seinale enne kokku panna kogu komplekti ja pärast võid ära tellida just sellise komplekti, mis seinale kõige paremini sobib.

B&O AR Experience äpp vajab vähemalt iOS 12 operatsioonisüsteemi ning on kohandatud kõige paremini töötama iPadidel, millel on with ARKit, aga samuti töötab äpp hästi ka telefonimudelitel iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8 ja iPhone X. Androidi versioon on praegu arendamisel ja saab valmis 2019. aasta alguses.

Bang & Olufseni tooted on Eestis müügil Bang & Olufseni Endla 16 Salongis või www.miterassa.ee.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.