Maksimaalse mängukogemuse saamikeks peavad kõrvaklapid olema tippkvaliteediga

Dolby Atmos'i tehnoloogia annab klappidele erakordselt kvaliteetse heli. (c) Foto: Bang&Olufssen
Dolby Atmos'i tehnoloogia annab klappidele erakordselt kvaliteetse heli.Foto: Bang&Olufssen

Veel enne, kui august jõudis lõppeda, saabusid Eestisse sügisilmad. Pilves, tuuline ja vihmasabinatega ilm ei kutsu enam kuigivõrd randa või parki aega veetma. Sissejuhatus talvisteks meelelahutustes ja ajaviitmiseks on aga taas tehtud.

Üheks võimaluseks, kuidas oma aega meeleolukalt veeta, on seda teha arvutimängude seltsis. Kui teised pereliikmed aga sinuga koos lustida ei soovi, kuluvad siin ära hea helikvaliteediga, mürakindlad, vastupidavad ja ilusa disainiga.

Bang&Olufsen BEOPLAY PORTAL kõrvaklapid sobivad nii arvuti, mängukonsooli kui ka mobiili külge ühendamiseks. See tagab ainulaadse mänguelamuse, sest helid ümbritsevad sind tänu nendele kõrvaklappidele täielikult.

See paneb sind tundma täielikult klappidest tuleva helimaailma keskel. Süsteemi toetab Dolby Atomsi tehnoloogia. Heli muutub kolmemõõtmeliseks ja see annab mängureaktsioonile märkimisväärse boost’i. Silmadega näed küll ette, aga helid on kõikjal sinu ümber.

Kuuled klappidest ka enda häält

Lisaks heli kuulmisele võimendab kõrvaklappide küljes olevad tundlikud mikrofon ka sinu enda kõne, nii et see muutub loomulikuks osaks keskkonnast.

Ühenduse saab luua nii USB kaabli kui 3,5 mm jämeduse pistikuga.

Klapid on juhtmevabad ja nende aku peab vastu kuni 19 tundi! Kui lihtsalt Bluetoothi kaudu muusikat kuulad, jätkub elektrit isegi 42 tunniks.

Klapid on disainitud nii, et nad ei pigistaks ega mõjuks rakselt. Tekstiilosades on kasutatud bambust, mis lasevad korralikult õhku läbi ja sobivad tänu sellele pikkadeks mängumaratonideks.

Sealjuures saab Xboxi ühendada klapid Dolby Atmos’i tehnoloogia abil, mis annab kogemusele parema kvaliteedi kui Bluetoothi puhul.

Samuti sobivad kõrvaklapid nii Playstationi kui isegi Nintendo Switchiga.

Ja loomulikult on oluline ka klappide stiilne disain, piisavalt lihtne aga samas elegantne.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.