Bang & Olufseni blogi

Mootoriga või ilma? Bang & Olufseni nutitelereid saab puldist liigutada

Bang & Olufseni Beovision Ecplipse´i seeria 55- ja 65-tollistele mudelitele on saadaval haruldane lisavõimalus, mida teistel teleritel pole – alus või seinakinnitus, mis lubab mugavalt puldist telerit pöörata sobivas suunas.

Kindlasti on paljudel kodus ette tulnud olukordi, kui külaliste saabudes või aastaaegade vaheldudes tuleb hakata telerit nihutama. Kui suvel vaadati ekraani ka terrassi poolelt, siis kevadel madala päikesega on vaja vaatenurka nihutada, et päike liiga peale ei paistaks või hommikul tahaks näiteks vaadata kööginurgast uudiseid, õhtul jälle keerata diivani või magamistoa poole, et sealt film lõpuni vaadata. Keegi ei hakka mitu korda päevas selleks telerit ümber tõstma, kuid seda saab palju mugavamalt teha spetsiaalse aluse või seinakinnitusega. Bang & Olufseni teleritele on sellised lisad olemas.

Vaata otse või küljelt: seinakinnitus mootoriga

Beovision Eclipse´i 55- ja 65-tollise ekraaniga teleritele sobiv motoriseeritud seinakinnitus pöörab ekraani külgsuunas, mis ongi sobiv pildi vaatamiseks erinevatest toanurkadest – kas näiteks diivanilt või kööginurgast või hoopis terrassi ja veranda suunast.

Värvivalikuks on hõbedane või must/messing. Tavaolukorras on seinakinnitus teleri taga üleni peidus ja ekraan asub paralleelselt seinaga. Kui aga valida puldist teleri pööramine, siis hakkab üks serv seinast eemalduma ja pöörab ekraani kuni 60 kraadi. Saadki teleri asendit muuta diivanilt või köögitoolilt tõusmata.

Liiguta põrandajalaga telerit: motoriseeritud alus

Nagu videost näha, liigutab motoriseeritud põrandajalg telerit sujuvalt suure ümmarguse pöörleva alusega. See sobib samuti Beovision Eclipse´i 55- ja 65-tollistele teleritele ning pöörab ekraani nii vasakule kui paremale just nii palju, kui ise tahad.

Kui liigutamine on lihtne: käsitsipööratav seinakinnitus

Kui mootor tundub liigse luksusena, siis saab Eclipse´i telerile muretseda ka mootorita seinakinnituse, mida saab käsitsi pöörata. Kui sa ei vaja kuigi tihti teleri pööramist ning ekraan on hästi ligipääsetavas kohas, siis see seinakinnitus on igati praktiline. Lisaks hõbedasele on värvivalikus ka must/messing.

Bang & Olufseni telereid, nende lisasid ja kõiki muid tooteid saab järgi proovida Bang & Olufseni salongis Endla tänav 16 ning osta kas salongist või e-poest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.