Bang & Olufseni blogi

Mürasummutavad kõrvaklapid Beoplay H9i said eksklusiivse metalse kohvri

Bang & Olufseni mürasummutavad kõrvapealsed klapid Beoplay H9i kasutavad aktiivset mürasummutustehnoloogiat lisaks passiivsele – see tähendab, et lisaks paksule ja pehmele polstrile, mis kõrvu ümbritseb, aitab väliseid helisid summutada ka elektrooniline võimendi, mis väliseid helisid mikrofonist kuulab ja need klappide seest tuleva heliga vastandfaasis liidab. Nüüd aga lisati Beoplay kõrvaklappidele stiilne metallist kohvrike, et saaks reisile oma kvaliteetsed klapid alati mugavalt ja turvaliselt kaasa võtta.

Beoplay H9i RIMOWA on eksklusiivne piiratud koguses eriseeria Bang & Olufseni tootest, mis valminud koostöös helilooja Ludwig Göranssoni ning reisikohvrite ja -aksessuaaride tootjaga RIMOWA. Tugevad, stiilsed ja metallist reisikohvrid on paljudele juba tuntud, nüüd saab samas stiilis väiksemasse kandekohvrikesse peita kaitsva polstri vahele ka oma kõrvaklapid.

RIMOWA töödeldud alumiiniumist kohvrisse käivad Bang & Olufseni hallid samuti alumiiniumist kattega kõrvaklapid, mis sobivad nii stiililt kui värvitoonilt täpselt oma tugeva ümbrisega kokku.

Beoplay H9i nutikate omaduste hulka kuulub läbipaistev režiim ehk nn  Transparency Mode, millega saab kiirelt sisse lülitada ümbritsevate häälte kuulamise, kui on vaja näiteks kuulata, kui keegi sinuga räägib. Uued klapid kasutavad ka lähedusandurit ja panevad muusika automaatselt pausile, kui kõrvaklapid peast võtad. Uuesti klappe pähe pannes jätkub lugu sealt, kus enne pooleli jäi. Samuti on H9i-l võimas bassiedastus, mis toob esile ka madalamad helid ja kõige sügavamad bassid.

Üle pea ulatuv klappide kaar on kaetud pehme lambanahaga, kõrvade ümber on aga polsterdus, mis “mäletab” ja kohandub seega sujuvalt kõrvade ja pea kujuga, tagades hea isoleerituse ümbrusest, kuid samas lubades ka kõrvadel n-ö hingata.

RIMOWA kohvrisse käivad klapid töötavad 18 tundi akudelt aktiivse mürasummutusega ning 23 tundi ilma mürasummutuseta. Nendega saab mobiilikõnedele vastata või neist keelduda kas puutetundlikul välispinnal sõrmega kopsates või libistades.

Bluetoothiga klappe saab veel eraldi juhtida Bang & Olufseni mobiiliäpiga.

Mürasummutavad Bang & Olufseni kõrvaklapid on saadaval Endla 16 Salongis, kus on võimalik neid ka kohapeal proovida ja asjatundjatelt nõu saada või Sony Centeri e-poes. Eriversiooni saadavust küsi samuti poest.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses